10 лютого Зеленський провів нараду щодо вітчизняного виробництва зброї


«У мене була детальна і широка нарада щодо українського виробництва зброї та боєприпасів – усього, що ми вже виробляємо і плануємо виробляти. Безпілотники, безпілотні ракети, артилерія та боєприпаси, наша техніка», – сказав Зеленський у своєму виступі.

Окремо, за словами президента, на зустрічі йшлося про розвиток та забезпечення мобільних груп пожежогасіння.

«Головнокомандувач, командири, посадові особи. Чіткі завдання щодо фінансування, прискорення виконання контрактів. Все, що заплановано на цей рік, буде реалізовано», – додав він.

Виробництво зброї в Україні

Як раніше заявляв Зеленський, Україна має стати достатньо сильною та ефективною, щоб Росія знала, що на будь-який напад буде відповідь, а для цього необхідно зміцнювати вітчизняне виробництво зброї.

Україна, зокрема, вже виробляє власну далекобійну зброю. Наприклад, фахівцям вдалося розробити нову версію ракет «Нептун». Нещодавно виявилося, що почалося масове виробництво безпілотників, які є своєрідним еквівалентом іранських «Шахедів».

За словами міністра стратегічної промисловості Олександра Камишина, Україна значно збільшила виробництво боєприпасів. Наприклад, міни – 42 рази, артилерійські снаряди – майже 3 рази.

Крім того, нещодавно в Україні рішенням Ради міністрів створено Комітет з питань промисловості та оборони. До його роботи будуть залучені виробники зброї, незалежні експерти та спеціалісти.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Зручне та Швидке Подорожування: Купівля Квитків на Поїзд за Допомогою Мобільного Додатку
Следующий Відомо, що незабаром на кордоні з Польщею з'явиться новий міжнародний пункт пропуску

Нет комментариев

Оставить комментарий