17 червня Зеленський провів тендер – обговорювали сили безпілотних систем


У штабі він заслухав доповіді міністра оборони Рустема Умерова, головнокомандувача Олександра Сирського та начальника Генштабу Анатолія Баргілевича про ситуацію на всіх напрямках і на всіх рубежах.

Президент також заслухав звіти керівників усіх формувань ЗСУ: Збройних Сил України, Національної гвардії, СБУ, Головного управління розвідки та Держприкордонслужби, а також звіт в. Служба зовнішньої розвідки.

«З детальною доповіддю виступив командувач військ безпілотних систем Вадим Сухаревський. Він доповів про всі типи безпілотників – повітряних, наземних і морських – і про всі види завдань: від тактичних FPV і евакуаційних платформ до т.зв. Безпілотники глибокого удару», – написав президент.

За його словами, цей напрямок активно розвивається – зростає кількість дронів, які не тільки виробляються, але й успішно використовуються. Україна знаходиться в авангарді технічного прогресу в цій галузі.

«Минулого тижня під час переговорів з іншими лідерами ми відчули великий інтерес до нашого досвіду. Після перемоги він стане технологічно передовою частиною українського експорту», ​​– підкреслив він.

Сили безпілотних комплексів Збройних Сил України

Нагадаємо, нещодавно в Україні введено новий вид збройних сил – Збройні сили безпілотних систем. Їх створили на прохання президента Володимира Зеленського.

10 червня в Україні призначили командувача Силами безпілотних систем Збройних Сил України. Це був полковник Вадим Сухаревський.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Зеленський заявив, що Україна готує нові кроки після мирного саміту
Следующий Як в Україні відключатимуть електрику 19 червня: подробиці Укренерго

Нет комментариев

Оставить комментарий