18 січня Зеленський зустрівся із зовнішньою розвідкою


“Ми продовжуємо спілкуватися з нашими партнерами щодо санкцій проти Росії – повної їх дії. Всі наші дипломатичні представники повинні активізуватися, щоб наші партнери активніше реагували на будь-які випадки обходу санкцій з боку Росії”, – йдеться в повідомленні.

За словами президента, мова йде не про якесь абстрактне питання, а про те, як РФ виробляє зброю, особливо ракетну. Зеленський сказав, що всі російські ракети містять десятки ключових компонентів, вироблених за кордоном, багато з них виготовлені компаніями вільного світу.

“Сьогодні з’явилася відповідна доповідь голови Служби зовнішньої розвідки України Олександра Литвиненка. Чіткі факти. Тому блокування шляхів обходу санкцій Росією – це буквально блокування терору. Я вдячний усім партнерам, які це розуміють, і Усіх і всіх у світі, хто допомагає нам у цій роботі», – додав Зеленський.

Росія обходить санкції

Ще на початку січня Зеленський заявляв, що Росія навчилася обходити санкції Заходу, запроваджені проти Москви за повномасштабне вторгнення в Україну.

Також Politico писало, що Росії значною мірою вдалося обійти технологічні санкції. Це дозволяє Москві виробляти зброю і продовжувати війну з Україною.

Представник чеської розвідки нещодавно заявив, що російські спецслужби все ще активні в Європі та допомагають обходити санкції Європейського Союзу.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая внаслідок збитого дрона сталася пожежа, фото: ТСН, новини 1+1
Следующий Росіяни вдарили по житловому будинку в Куп'янську: є постраждалі - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий