2 травня Зеленський дав важливі вказівки щодо зброї та енергетики


«Сьогодні ми також торкнулися питання захисту нашої енергетики – конкретних об’єктів від конкретних загроз. Зараз нам потрібно поєднати два процеси: захистити енергетику від потрясінь у цей час і забезпечити наших людей електроенергією, і теж час починати. підготовка до наступного опалювального сезону», – наголосив Зеленський. .

Він пояснив, що завдання зрозуміле, а саме, що Україна має зробити все від неї залежне, щоб захистити життя, і що кожен аспект цієї роботи – від протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби на будівельних майданчиках до основних будівельних робіт і поставок – є особистою відповідальністю всі люди, які беруть участь у роботі.

«Від уряду і військово-повітряних сил до енергетичних компаній і місцевих служб, хочу подякувати всім, хто справді сумлінно виконує свою роботу», — сказав глава держави.

Замовлення зброї

“За результатами розмови в командуванні я доручив прем’єр-міністру, міністру національної оборони, міністру закордонних справ, головнокомандувачу і всім на своєму рівні співпрацювати з партнерами для прискорення поставок озброєнь – Важлива оперативність, вміст пакетів є, на сьогодні я не бачу в цьому жодних проблем, сказав президент.

Він також подякував Конгресу США за рішення допомогти Україні.

«Але швидкість доставки та впровадження рішень — це те, що також не повинно бути проблемою. Ми очікуємо зброю в Україні – для наших воїнів», – наголосив він.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая СБУ проводить обшуки в УПЦ митрополита МП Луки – ЗМІ ТСН новини – Україна
Следующий Росія планує завершити перегрупування та розведення військ до 9 травня: експерт пояснив, що це означає

Нет комментариев

Оставить комментарий