20:05. Один з найважчих днів за останні 38 діб добігає кінця. Пообіді та надвеч… | Дніпропетровська обласна рада


20220302102207 IMG 5469 1366x768 1
20220302102207 IMG 5469 1366x768 1

⚡️20:05.
Один з найважчих днів за останні 38 діб добігає кінця.

Пообіді та надвечір окупанти обстріляли Павлоградський район. Ракети влучили у залізничні колії, вантажні вагони, контактні мережі. Одна жінка зазнала ушкоджень. Через вибухи в житлових будинках вибило шибки. Нині комунальні служби працюють над ліквідацією наслідків обстрілу, мають впоратися упродовж кількох днів. Вдячний очільнику Павлограда Анатолію Вершині за оперативне реагування.

Окрім цього – трагедія у Криворізькому районі. Батько та син загинули внаслідок вибуху боєприпасу, який вони знайшли та принесли додому. Тому закликаю громадян запам‘ятати раз і назавжди: не можна брати до рук підозрілі предмети, а там паче кудись їх переносити! Ця легковажність може коштувати вам життя. Знайшли боєприпаси чи схожі на них речі – телефонуйте до поліції та ДСНС!

Також сьогодні отримав кілька звернень стосовно затору на Павлоградський трасі біля міста Підгородне. Там була затримка перед одним з блокпостів. Це пов’язано із тим, що до Дніпра приїжджають люди з регіонів, де ведуться активні бойові дії. Станом на сьогоднішній день в області перебуває близько 33 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Тому прошу з розумінням ставитися до великої кількості автівок на дорогах і можливих заторів. Наразі ж проїзд Павлоградською трасою вільний.

До роботи повертаються великі промислові підприємства області. Всі усвідомлюють важливість підтримки економіки в умовах війни.

Працюємо далі.
Тримаємо оборону.

#МиЗУкраїни

https://t.me/mykola_lukashuk

Источник

Предыдущая Пошкоджені колії, вагони та контактні мережі: в ДСНС Дніпропетровщини розповіли ... | Дніпропетровська обласна рада
Следующий Про результати роботи гуманітарних коридорів 2 квітня. Гуманітарними коридорами... | Президент Украины

Нет комментариев

Оставить комментарий