20 грудня Зеленський провів телеміст із військовими


«Селектор. Армія – звіт про становище на фронті. Внутрішня обстановка – безпека, звіт правоохоронців, ліквідація наслідків російського обстрілу Херсон – потужний обстріл. Ми дамо відповідь ворогу», – йдеться у повідомленні.

За словами президента, також було заслухано звіт Головного управління розвідки про плани окупантів та протидію їм, а також звіт Служби зовнішньої розвідки України, який стосувався тенденцій найближчого часу та наших важливих операцій, які готується.

Ми говоримо про дрони

“Про дрони окрема розмова – що на складах і що потрібно на передовій. Логістика буде швидше. Також ми працюємо над тим, щоб ефективність використання дронів, особливо FPV, ставала вищою на всіх напрямках”.

Зеленський назвав це очевидним державним пріоритетом і дуже конкретним способом збереження життя наших воїнів.

Інші зустрічі

Зеленський повідомив, що також провів зустрічі з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем і міністром оборони Рустемом Умеровим.

«Дуже важливе питання комунікації щодо війни, нашої оборони, фронту в цілому. Доступ до передньої частини для журналістів. Підготовані зміни – має бути більше інформації про фронт. “Я вдячний усім, хто розуміє важливість цього і допомагає зосередити нашу оборону та наші оборонні потреби в усьому світі”, – сказав президент.

Він також зустрівся з міністром стратегічної промисловості Олександром Камишиним. Координує роботу всієї групи, яка займається системою укриття та її готовністю. За словами президента, підсумки грудня хороші.

Один мільйон дронів у 2024 році

Президент Володимир Зеленський під час прес-конференції за підсумками 2023 року позитивно відгукнувся про збільшення виробництва безпілотників в Україні та відзначив важливість розробки для цього спеціальної структури управління. Він також зазначив, що в 2024 році українське виробництво випустить мільйон безпілотників.

“Ми подолаємо матеріально-технічне забезпечення. Наші військові отримають вітчизняні безпілотники для своїх бригад. Що стосується виробництва, то наступного року ми виготовимо мільйон безпілотників”, – сказав він.

Сьогодні Камишин повідомив, що вже в грудні цього року Україна виробляє понад 50 тис. FPV дрони. Зокрема, у планах безпілотники середньої та великої дальності.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая "Доведемо це до кінця": Брежнєва залишили в Дніпрі без жодної "регалії"
Следующий У мережі з'явилося символічне фото зруйнованого Маріуполя - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий