21:00. Двадцять восьма доба боротьби України з російською ордою. Одразу з голов… | Дніпропетровська обласна рада


⚡️21:00.
Двадцять восьма доба боротьби України з російською ордою.

🔺Одразу з головного: на Дніпропетровщині сьогодні було тихо і спокійно. Наші захисники, як і раніше, напоготові. Захищають область, захищають країну. В ЗСУ повний контроль на всіх напрямках. Вдячний нашим військовим і силам тероборони за ще один мирний день.

🔺Нині школи Дніпропетровщини повернулися до дистанційки. Майже 350 тисяч школярів долучилися до навчального процесу в онлайн-режимі. Є серед них і діти внутрішньо переміщених осіб – це понад 1300 учнів. Так що поступово область повертається до звичного життя.

🔺Це також видно і на прикладі підприємців: кав‘ярні, крамниці, спортзали відчиняють свої двері для відвідувачів і повертаються до роботи. Тих підприємців, які цього ще не зробили, знову закликаю вливатися в звичний графік. Це важливо для нашої економіки, це потрібно для нашої перемоги. Наразі діє ціла низка програм, які Уряд прийняв для підтримки бізнесу. Я про це сьогодні вже повідомляв. Тож, будь ласка, починайте працювати. Якщо потрібна підтримка – держава готова її вам надати.

🔺Як мені сьогодні повідомили, дехто з аграріїв за кілька днів вже планує виводити в поля техніку для початку посівної. І це ще одна хороша новина. Посівна кампанія в нас має стартувати вчасно. Обласна рада і обласна військова адміністрація на зв‘язку з фермерами. Дуже сподіваємось, що безпекова ситуація залишатиметься такою ж стабільною і аграрії почнуть сіятися.

Пам‘ятайте, що перемога близько. Підтримуйте ЗСУ, вірте в наших захисників. Мирної ночі всім нам🇺🇦

#МиЗУкраїни

https://t.me/mykola_lukashuk

Источник

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3215Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая В Україні на 25 березня погоджено два гуманітарних коридори для евакуації людей ... | Президент Украины
Следующий Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів - Увага: контроль за зростанням цін | Дніпропетровська обласна рада

Нет комментариев

Оставить комментарий