26 квітня Зеленський виступив у Рамштайні та окреслив збройові пріоритети України


Три пріоритети в зброї

«Дорогі друзі, будь ласка, не забувайте, що ви приймаєте рішення. Йдеться не лише про постачання зброї, ви вирішуєте долю світу, який або житиме за принципами, які ми всі визнаємо, або залежатиме виключно від милості тих, чиє насильство є жорстоким. На якому етапі зараз війна, після двох років правління Рамштайна, відповідь очевидна», – сказав Зеленський.

Він підкреслив, що за півроку без американської допомоги російській армії вдалося захопити ініціативу на полі бою. Але тепер українські захисники здатні не лише стабілізувати фронт, а й відвести окуповані території.

Зараз, за ​​словами Зеленського, наша країна потребує поставок:

  • далекобійної зброї, щоб для окупанта не залишилося жодної безпечної ділянки української території;
  • системи протиповітряної оборони, зокрема щонайменше сім «Патріотів», для збивання російських військових літаків та недопущення їх до кордонів України;
  • артилерії з метою зриву запланованого російським диктатором Володимиром Путіним контрнаступу та припинення атак противника, а також для ведення власних активних дій.

Виробництво зброї

Президент також закликав західних союзників “приділяти максимум уваги виробництву зброї – як у своїх країнах, так і в Україні”.

«Наразі в Україні є потенціал, зокрема, для виробництва дронів, який значно перевищує наші фінансові можливості. Це схоже в багатьох областях у ваших країнах. Ми маємо наповнити нашу обороноздатність реальними замовленнями», – наголосив президент.

Він додав, що зараз у лавах ЗСУ формуються нові бригади, які мають бути оснащені зброєю, адже «без зброї навіть найкращі солдати не зможуть змінити хід війни».
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая експертний прогноз - ТСН, новини 1+1 - Гроші
Следующий Меркурій не ретроградний -

Нет комментариев

Оставить комментарий