3 січня Україна повернула 230 полонених


“Наші вдома. З російського полону повернулися понад дві сотні наших військових і мирних жителів. Солдати, сержанти, офіцери. Бійці ЗСУ, Нацгвардії, ВМС, прикордонники. Деякі захисники захищали Маріуполь і Азовсталь”, – підписав Зеленський. відео.

Водночас Лубінець у своєму Telegram повідомив, що з полону повернулися 230 військових.

«Сьогодні, 3 січня, Україною облетить радісна звістка – додому повертаються захисники, які тривалий час перебували в полоні у ворога», – написав він.

Фото: Україна повернула з полону 230 військових (t.me/dmytro_lubinetzs)

Це вже 49-й обмін полоненими з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну та перший у 2024 році. Наразі Україні вдалося повернути додому 2828 захисників.

Обмін полоненими

Нагадаємо, Україна та Росія вже кілька місяців не обмінюються полоненими.

Ще в середині листопада представник Координаційного командування з питань поводження з військовополоненими Пьотр Яценко заявив, що Росія заморозила цей процес.

Водночас він зазначив, що переговори про обмін полоненими з Росією тривають.

На початку грудня президент Зеленський заявив, що процес обміну полоненими між Україною та Росією ускладнений через країну-агресора. Проте українська сторона працювала над тим, щоб повернути велику кількість захисників. Ймовірно, тоді говорили про сьогоднішній обмін.

Останній такий обмін відбувся 7 серпня. Під час нього додому повернулися 22 бійці, у тому числі двоє офіцерів, рядового та сержантів.

Нагадаємо, начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов раніше заявляв, що зараз з Росією обговорюється обмін полоненими “всіх на всіх” і він уже наближається до позитивного результату.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая що це за явище - астрологія
Следующий що ви можете зробити - астрологія

Нет комментариев

Оставить комментарий