7 громад Дніпропетровщини офіційно визнані територіями, де проводяться бойові дії


CD2E0B4D D87C 46BF B525 F07EE9F5B90D
CD2E0B4D D87C 46BF B525 F07EE9F5B90D

Рішення затверджене згідно відповідного наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Документ було підписано 31 травня 2022 року.

«У середині травня ми зверталася до військової адміністрації з проханням подати клопотання до Мінреінтеграції щодо внесення до переліку територій, які постраждали у зв’язку з військовою агресією, Великомихайлівську, Маломихайлівську, Покровську та Межівську громади. Наприкінці квітня дві громади Дніпропетровщини вже увійшли до переліку – це Зеленодольська і Широківська громади. Згодом в оновлений список увійшла тільки Великомихайлівська ТГ. Вчора ж цей список доповнився ще 4-ма громадами», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради, Микола Лукашук.

Зазначається, що у Дніпропетровської області офіційно воєнні дії відбуваються у двох районах: Криворізькому та Синельниківському.

ОТГ, які визнані постраждалими від російської агресії: Широківська, Зеленодольська, Великомихайлівська, Маломихайлівська, Межівська, Новопавлівська, Покровська.

Предыдущая Дніпровська система підготовки до національного мультипредметного тесту стане доступною всій Україні
Следующий Майстер-класи з малювання, аніматори, подарунки та святкові вистави: на Дніпропетровщині відзначили День захисту дітей

Нет комментариев

Оставить комментарий