9-річний Богданчик із Бахмута на власні очі бачив смерть матері: історія хлопчика (фото, відео)


Хлопець проходив реабілітацію після втрати родини.

Українські діти страждають від втрат близьких, яких убила Росія. 9-річний Богдан із Бахмута втратив матір і досі дуже за нею сумує, але хлопчикові допомагають пережити трагедію.

Про це йдеться в сюжеті кореспондента ТСН Наталії Ярмолі.

Хлопець на власні очі бачив смерть матері

Зараз Богданчику з Бахмута 9 років. Рік тому хлопець пережив у місті справжнє пекло. загарбники, намагаючись захопити Бахмут, просто зрівняли його із землею. Під час одного з таких нападів спіймали матір і вітчима Богдана. Білі ангели забрали його з Бахмута.

Хлопця вивезли до Іспанії, де він перебував у реабілітаційному таборі для дітей війни. Хтось втратив батька на фронті, хтось місяці провів у підвалі, а хтось, як Богдан, бачив смерть на власні очі. Щоб поспілкуватися з хлопчиком, ТСН звернулася за допомогою до психолога, а експерти порадили просто вислухати дитину.

Про загибель матері Богдан розповів ТСН: “Коли вони йшли, я почув, як вилетіла ракета, і вони загинули. Коли мені про це сказали, я побіг до тата і мами. Дивлюсь на них, я втратив свідомість. Бо я, моя мама були найріднішими», – каже Богдан.

9-річний Богдан

Хлопець проходив реабілітацію в Іспанії

В Іспанії Богдан познайомився з Оксаною Лєбєдєвою, засновницею табору. І вона стала людиною, з якою він посміхався, називав друзів і довіряв свої таємниці.

«Історія Бодіної показує, що справді, якщо швидко помістити дитину в безпечне середовище і вигоряти в безпечному середовищі за допомогою фахівців, це дає результат», – каже Оксана Лєбєдєва.

Після реабілітації Богдан повернувся в Україну. Тут його опікунами стали родичі вітчима, які проживають у Київській області. Потім у хлопчика розвинувся посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Оксана Лєбєдєва вважає, що це сталося через відсутність підтримки дитини.

Зараз Богданчик живе в Києві

Після неодноразової реабілітації Оксана вирішила допомогти Богдану знайти нову родину. Так у нього з’явилися мама Олена і тато Андрій.

9-річний Богдан

Зараз Богдан живе в Києві. Його життя починається заново. І навіть повернувся до першого класу, бо не встиг його закінчити в Бахмуті. Його батьки кажуть, що він одразу став зіркою школи. Іноді хлопець зустрічається з Оксаною.

Раніше в Іспанії Богдан боявся шуму літаків, тепер хлопець хоче стати пілотом. І його мрія, хоча він живе в новій родині, де його люблять, – це повернення мами.

Щоб позбутися поганих думок, хлопець розмовляє і молиться. Найголовніше, що Богдан тепер знає, що поруч є люди, які його підтримають.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Не встигла до лікарні: на Рівненщині жінка народила 11-ту дитину у власному авто
Следующий Зеленський хоче, щоб Китай був включений до мирного саміту

Нет комментариев

Оставить комментарий