Алла Мазур викрила схему пограбування українців на залізничному кордоні: відео, фото


Ведучий розповів про шахрайську програму.

Автор та ведуча інформаційно-аналітичної програми «ТСН. “Тиждень” Алла Мазур Під час міжнародного рейсу я був свідком того, як невідомі люди у формі вимагали від українських пасажирів вдруге заплатити за квитки.

Детальніше про шахрайську програму, а також реакцію керівництва Укрзалізниці Алла Мазур розповіла у своєму блозі на YouTube-сторінці «ТСН. Тиждень».

Щоб перетнути українсько-угорський кордон, українцям доводиться докласти чимало зусиль, щоб купити квитки. Справа в тому, що для того, щоб потрапити, наприклад, у Відень, потрібно стежити за початком продажу квитків всього на два трейлери, а це іноді зовсім не просто.

Алла Мазур / Фото. прес-служба каналу “1+1”.

«Купити електронний квиток на ці два вагони на конкретне ім’я – це ще цілий виклик, тому що скільки б «Укрзалізниця» не рекламувала свій електронний некорупційний продаж, більшість квитків чомусь знову потрапляє до продавців, які потім готові продати вас, правда, вдвічі дорожче, – каже Алла Мазур.

Телеведуча стала свідком неприємної події під час перетину кордону Австро-Угорщини. Як виявилося, на кордоні невідомі сідають у поїзд, часто не представляючись, вимагаючи роздруковані квитки, а коли пасажири показують електронні варіанти, заявляють, що вони недійсні, і вимагають купити нові.

«Перетинаючи кордон, «керівники», як вони себе називають, заходять у вагон і знову починають перевіряти квитки. Якщо хтось раптом забув роздрукувати електронний квиток, його вимагають купити ще раз за 80 євро. У разі відмови погрожують викликати поліцію. Така практика триває майже рік і, схоже, виграє від цього і угорська поліція», – каже ведучий.

Алла Мазур каже, що ці «бізнесмени» точно знають, що вони не праві в цій ситуації, бо як тільки бачать спротив, одразу відступають.

«Висновок перший: друкуйте електронні квитки, де б ви не були. Другий висновок: не мовчіть, якщо ці люди так швидко зникають, то це точно не чиста справа», – резюмує Мазур.

Також ведуча подякувала Укрзалізниці та її працівникам, які з 24 лютого 2022 року їздять найгарячішими напрямками України, але зазначила, що не розуміє, чому на міжнародних залізничних рейсах можуть так принижуватися і вони, і пасажири. На жаль, офіційної відповіді від представників УЗ отримати не вдалося, тому ведуча сподівається оприлюднити цю ситуацію через свої соцмережі та й надалі отримувати коментарі щодо ситуації.

Дивіться інформаційно-аналітичну програму «ТСН. Тиждень» о 20:00 на Марафоні 1+1 та на сайті програми на YouTube.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський про безпекову угоду зі США – ми робимо все, щоб лідерство Америки відчувалося
Следующий Зеленський відреагував на ситуацію щодо Покровського

Нет комментариев

Оставить комментарий