Арестович знову видав: пропонує “прийти до Путіна” і разом з РФ подати в суд на Захід


Арестович вважає, що “з Путіним потрібно говорити” і миритися.

Скандальний колишній радник канцелярії президента Олексій Арестович знову за кордоном відзначився проросійськими заявами.

IN інтерв’ю Він заявив російській опозиційній журналістці Юлії Латиніній, що після досягнення миру Україна і Росія мають подати до суду на країни Заходу.

«Ми зараз будемо вбиватися сотнями, десятками тисяч за Авдіївку, Хасів Яр і так далі. чому Що від цього матимемо ми – і Росія, і Україна? Що ми отримуємо, втрачаючи тисячі загиблих у двох регіональних фокусах з обох сторін? Чого ми досягли в історії? Дядьки з обкомів у Вашингтоні та Брюсселі облюбували нас, стоять навколо нас і аплодують, дивлячись, як дві мавпи з ножами стрибають одна на одну? Навіщо нам це?

Арестович вважає, що “з Путіним потрібно говорити” і миритися.

«Треба сказати Путіну: «Давайте помиримося». Але ми зробимо це в особливо хитрий спосіб: подамо колективний позов проти Заходу. Україна і Росія разом. Захід нам усім винен», – зазначив він.

Арестович, власне повторив наратив Путіназаявивши, що нібито нинішня модель української державності «історично зазнала краху», а Захід нібито сам спровокував РФ на агресію, бо не врахував інтересів Кремля при розширенні НАТО на схід.

Нагадаємо, скандальний колишній радник канцелярії президента Олексій Арестович після виходу з ОП з кожним місяцем все активніше критикував чинну владу. Зараз, в умовах критики української влади, Арестович все частіше робить проросійські заяви.

1 листопада він заявив, що має намір балотуватися в президенти України. Громадяни відреагували на цю заяву мемами.

Він також повідомив, що перебуває за кордоном і не планує повертатися, оскільки зазнає політичних «переслідувань».

Читайте головні новини сьогодні:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Усі жителі виїхали з 19 населених пунктів – Україна
Следующий «Світло стає сильнішим»: президент Зеленський вітає вас з Різдвом Христовим

Нет комментариев

Оставить комментарий