Байден підписав рекордний оборонний бюджет США для України в $300 млн – Політика


Американський президент виділив значні ресурси на військовий персонал.

Президент США Джо Байден оголосив про введення Закону про санкціонування національної оборони на 2024 фінансовий рік.

Про те, що це говорить на сайті Білого дому.

Закон виділяє асигнування на фінансовий рік переважно на програми національної безпеки Міністерства оборони, Міністерства енергетики, Державного департаменту та розвідувального співтовариства.

«Законопроект надає ключові повноваження, необхідні для формування армії, необхідної для стримування майбутніх конфліктів, одночасно підтримуючи військовослужбовців, їхніх подружжя та сім’ї, які щодня виконують цю місію. Я також дякую Конгресу за розширення Розділу VII Закону про спостереження за іноземними розвідками. Моя адміністрація «Я з нетерпінням чекаю співпраці з Конгресом, щоб якомога швидше відновити повноваження цього важливого агентства національної безпеки в новому році. Хоча я радий підтримати важливі цілі NDAA, я зауважую, що деякі положення Закону викликають занепокоєння», – сказав Байден.

У своїй заяві він також торкнувся питання в’язнів Гуантанамо.

Майте на увазі, що військовий бюджет становить величезну суму – $886 млрд на потреби оборони в 2024 фінансовому році.

Що стосується України, то йдеться про виділення 300 млн доларів США на 2024 і 2025 фінансові роки, зокрема до вересня 2025 року.

У той же час інші можливі фінансові заходи для України залишаються застряглими в Конгресі.

Нагадаємо, група конгресменів звернулася до Палати представників з листом до радника з національної безпеки США Джейка Саллівана з пропозицією посилити енергетичні санкції проти Росії.

Тим часом позицію республіканців щодо кордону називають “спробою захоплення заручників”. Зокрема, таку думку висловлює лідер демократів у Сенаті США Чак Шумер. Він закликав республіканців підтримати Україна і розглянути, чи їхня політика відповідає найкращим інтересам Сполучених Штатів.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая У Державному бюро розслідувань повідомили, як просувається розслідування – новини 1+1 – Україна
Следующий У зв'язку з нападом безпілотника на Хмельниччині спрацювала ППО - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий