Бен Годжес повідомив, коли Україна зможе звільнити Крим – новини 1+1


Ракетами великої дальності можна знищити авіабазу в Саках і базу матеріально-технічного забезпечення в Джанкой.

Коли українські військові звільнять тимчасово окупований росіянами Крим, динаміка в Росії та на Донбасі зміниться. «Великий» міст на півострові цього року може остаточно зруйнуватися.

Про це під час одного з телемарафонів заявив колишній командувач американськими військами в Європі генерал-лейтенант у відставці Бен Годжес.

«Я вважаю, що Крим залишається вирішальною територією… Після звільнення Криму, я думаю, ми побачимо зовсім іншу динаміку, як в Росії, так і на Донбасі. Як ти це зробиш? Звичайно, буде важко, але довго – високоточна зброя з дальністю «Це зробить Крим непридатним для російських військ. Я маю на увазі, що Україна вже підтвердила цю концепцію, використовуючи лише 3 ракети Storm Shadow. Командувач Чорноморським флотом вже вивів третину своїх кораблів із Севастополя. Це були лише 3 Storm Shadows. Уявіть, якби Україна мала 50 чи 100 таких ракет, що було б із Чорноморським флотом», – наголосив Бен Годжес.

За його словами, ракети великої дальності можуть знищити авіабазу в Саках і базу матеріально-технічного забезпечення в Джанкой.

«Росія не змогла б просто там залишитися. Отже, критичним елементом звільнення є те, що російські війська не можуть бути там, що, я думаю, також створить можливості для спецназу в Криму. І тоді, звичайно, вам доведеться його ізолювати. Я думаю, що великий міст завалиться цього року, у 2024 році». – сказав військовий.

Нагадаємо, українські війська атакували командний пункт формування російсько-окупаційних військ поблизу Севастополя.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що Україна має посилити протиповітряну оборону
Следующий Можна розглянути три варіанти – Народний депутат – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий