Безпечна та спроможна громада: у Дніпрі провели міжнародний форум


Науковці, керівники підприємств, представники бізнесу, місцевого самоврядування, українських та закордонних вишів об’єднали зусилля задля розробки концепції відновлення України. А також, щоб обміркувати питання специфіки адаптивного управління громадами під час бойових дій та подолання їх наслідків. Говорили про це – на міжнародному форумі у Дніпровській політехніці. До заходу долучилася Тетяна Дацько – начальниця управління моніторингу соціально-економічних процесів та підтримки місцевих ініціатив Дніпропетровської обласної ради.

«Нині всім нам потрібно підлаштовуватися під реалії воєнного сьогодення, змінюватися, вміти долати нові виклики. Тільки так ми зможемо вистояти та попри все розбудувати сучасну країну, яку чекають у європейській родині. Я рада, що наша наукова спільнота доєднується до вирішення проблем громад. Дякую усім учасникам за небайдужість, прогресивність та готовність діяти заради процвітання рідного краю. Разом наші рішення точно будуть грамотними та ефективними», – сказала Тетяна Дацько.

Зокрема, на форумі обговорили особливості міського проєктування під час війни, енергобезпеку, геобезпеку, функціонування об’єктів гірничої промисловості в умовах воєнних загроз. А також – питання організації освітнього процесу, інновації в місцевому самоврядуванні задля розвитку громад, проєкти економічного та логістичного повоєнного відновлення країни.

 

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Студенти ДНУ ім. О. Гончара завітали на екскурсію до Дніпропетровської обласної ради
Следующий Понад 200 учасників: у Дніпрі пройшов V Гендерний форум «Рівні права – великі можливості».

Нет комментариев

Оставить комментарий