Безпілотники стануть державним пріоритетом – виступ Зеленського 20 грудня – Україна


Український лідер наголосив на необхідності вдосконалення логістики, щоб безпілотники на складах швидше потрапляли до наших захисників.

Конкретним способом збереження життя українських воїнів має стати більш ефективне використання безпілотників на передовій.

Про те, що він сказав у традиційній вечірній промові у середу, 20 грудня, президент України Володимир Зеленський.

Це питання окремо обговорювалося під час сьогоднішньої ранкової селекторної наради. Зокрема, говорили про необхідність покращення логістики, щоб дрони на складах швидше діставалися до наших захисників на передовій.

«Ми також працюємо над тим, щоб ефективність використання дронів, особливо FPV, підвищувалася в усіх сферах. Це очевидний державний пріоритет і дуже специфічний спосіб захисту життя наших воїнів», – наголосив Зеленський.

Як зазначив президент, на цій же нараді армія доповіла про ситуацію на фронті, а правоохоронці відзвітували про ситуацію всередині країни, зокрема про ліквідацію наслідків потужного обстрілу Херсона росіянами. Зеленський також заслухав звіт Головного управління розвідки Міноборони та Служби зовнішньої розвідки.

Під час щоденних зустрічей із президентом обговорювалося «дуже важливе», на його думку, питання «комунікації щодо війни, нашої оборони і всього фронту».

«Доступ журналістів на фронт. Підготовані зміни – має бути більше інформації про фронт. Я дякую всім, хто розуміє цю важливість і сприяє тому, щоб наша оборона і наші оборонні потреби були в центрі уваги світу», – наголосив український лідер.

Читайте найважливіші новини дня:

Президент Зеленський також зустрівся з міністром стратегічного розвитку.

«Він координує роботу всієї команди, яка задіяна в системі укриття, і їхню готовність. Гарні результати за грудень», – зазначив глава держави.

Нагадаємо, Україна має протидіяти російським технологіям, щоб подолати проблеми війни. Начальник Центру забезпечення аеророзвідки заявив про необхідність створення інженерного штабу.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая одна людина загинула – Україна
Следующий Зеленський поговорив із Гутеррішем і запросив ООН на зустріч

Нет комментариев

Оставить комментарий