Безугла пропонує позбавляти громадянства ухилистів, які втекли за кордон.


Військовозобов’язаних, які не повертаються до України, народний депутат пропонує позбавляти громадянства та віддавати їхні активи сім’ям загиблих воїнів.

Заступник голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, народний депутат від “Слуги народу” Мар’яна Безугла запропонувала радикальну законодавчу ініціативу – позбавляти громадянства та заарештувати майно тих військовозобов’язаних, які виїхали за кордон під час війни.

Обговорити таку пропозицію вона закликала на своїй сторінці у Facebook.

“Як ви ставитеся до того, щоб громадянам, які підлягають заклику, але виїхали за кордон, дати термін на повернення, а у разі неповернення, позбавити громадянства/заарештувати активи/інші обмеження? Цікава думка”, – йдеться у повідомленні.

Згодом народна депутатка доповнила таку ініціативу пропозицією віддати активи втікачів за кордон сім’ям загиблих воїнів.

Користувачі соцмережі у своїх коментарях розділилися на тих, хто беззастережно підтримує таку ініціативу і навіть радить не давати часу на повернення, інші просять звернути увагу на відсутність юридичної бази для ухвалення рішення про позбавлення громадянства під час воєнного стану, а деякі просто іронізують із цього приводу.

У коментарях, зокрема, пишуть:

  • “Повністю підтримую! Зрадникам і щурам тут нічого робити! Я б часу на повернення не давала”.
  • “Дивна пропозиція. Вам і депутатам бажано читати Конституцію і хоч дещо з теорії прав людини, зокрема ЄКПЛ та правові позиції та практику ЄСПЛ, зокрема щодо застосування субпринципів верховенства права”.
  • “Та краще вже починайте розстрілювати їх… Ви вже виходите за межі здорового глузду. Хочете повернутися на сто років тому і почати все спочатку?

Нагадаємо, раніше заступник голови парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Мар’яна Безугла провела на своїй сторінці в соцмережах опитування, в якому поцікавилася в українців, чи бажають вони народним депутатам смерті.

Читайте також:


Источник: ТСН.ua

Предыдущая вона загинула - ТСН, новини 1+1 - Україна
Следующий піхотинці про ситуацію на лівобережжі Херсонщини — що відомо — Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий