Бій на Авдіївку: бійці ЗСУ розповіли, яких боєприпасів не вистачає


Українським захисникам не вистачає ракет.

Українські артилеристи обстрілюють окупантів у бік Авдійки. Радянська система залпового вогню «Град» сьогодні справді рідкість на передовій. Це тому, що для нього відчувається відчутний дефіцит ракет. Але якщо вдасться отримати достатню кількість боєприпасів, ворогові не позаздриш.

Про це йдеться в сюжеті спецкореспондента ТСН Юлії Кирієнко.

Збройним силам України не вистачає боєприпасів до «Градів».

Сьогодні ввечері наші артилеристи пострілами з «Градів» прикривали ворожу піхоту, яка намагалася прорватися на позиції в бік Авдіївського.

Артилеристи кажуть, що рідкістю є те, що снаряди для «Граду» майже неможливо знайти. Все виробництво ще з часів Радянського Союзу. І з інтенсивністю війни, яка триває на нашій землі протягом трьох років, запаси закінчуються. Не тільки у нас, а й серед росіян. Але нашим військам вдалося отримати підкріплення.

Буквально два тижні тому, коли ворог наступав на Авдіївку, фланги тут були порожні. Те, що прийшло поповнення, дуже тішить Богдана. Каже, тепер його розрахунки повертаються від серця до окупантів.

РСЗВ “Град”

24-річний Богдан повернувся з-за кордону захищати Україну

Артилерист Богдан стверджує, що жоден безпілотник не замінить артилерію. Він в армії трохи більше року і на власні очі бачить, наскільки важливо для піхоти, щоб артилеристи мали достатньо боєприпасів.

Хлопець так захотів у ЗСУ, що підписав контракт на 3 роки. Інакше двадцятичотирирічного хлопця не взяли б в армію. І сидіти без діла, поки ваша країна воює, для нього було нестерпним. Захищати свою країну він повернувся з-за кордону. І досі не шкодує про свій вибір.

РСЗВ “Град”

Зараз хлопець каже, що головне, щоб снарядів вистачало.

Артилерист Богдан

Нагадаємо, військовий відповів, що Росія робитиме з Україною після окупації.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що Україна збільшить кількість прикордонників
Следующий Зеленський повідомив про наслідки використання українських безпілотників

Нет комментариев

Оставить комментарий