Біля Кринок росіяни перекидають бронетехніку, щоб витіснити ЗСУ – ІСВ


Свіжі геолокаційні матеріали свідчать, що в районі Кринок окупанти мало просунулися.

18 грудня українські війська намагалися просунутися на захід від Запорізької області. А російські війська тиснуть на українські позиції на лівому березі Херсонської області в районі села Кринки.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Посилаючись на російські джерела, аналітики вказують, що 18 грудня ЗСУ здійснили наземні удари на захід від Запорізької області, тобто на північ від Новопрокопівки та поблизу Вербового.

Також ЗСУ зберігають свої позиції на лівому березі Херсонщини, хоча останнім часом у цьому питанні російські окупанти мало просуваються.

Про це свідчить геолокаційний матеріал, опублікований 18 грудня в районі Кринок загарбники просунулися незначно. Так званий Російські військові оголосили про бойові дії поблизу села та стверджували, що поблизу населеного пункту знаходяться окупанти почала використовуватися бронетехніка.

Читайте найважливіші новини дня:

На кадрах, знятих того ж дня, нібито видно, як український безпілотник завдає удару по російському танку Т-90 біля Кринок.

Водночас російські війська продовжують страждати від слабкого контрбатарейного вогню, поганого зв’язку та неможливості евакуації.

Нагадаємо, днем ​​раніше аналітики Інституту воєнних досліджень повідомили, що ЗСУ займають позиції на лівому березі Херсонської області та перекидають туди підкріплення, а у російських військ там виникають нові проблеми.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая «Це найкращий варіант»: військовий експерт вказав перспективний напрямок наступу ЗСУ
Следующий що відомо про атаку безпілотника Шахеда

Нет комментариев

Оставить комментарий