Бізнесмен Михайло Кіперман заявив, що не має відношення до підозрюваного у хабарі адвоката


Михайло Кіперман засуджує всі незаконні методи впливу на слідство чи суд і заявляє, що не має жодного стосунку до підозрюваного адвоката.

Бізнесмен Михайло Кіперман отримав інформацію зі ЗМІ про те, що детективи НАБУ викрили на хабарі адвоката Олексія Носова.

Про те, що я пишу Публікація ЄС.

Як зазначається, інформацію про хабарі бізнесмен побачив у публікаціях ЗМІ. Водночас ця пропозиція нібито мала місце у кримінальному провадженні щодо прав Михайла Кіпермана.

«Згаданий у ЗМІ адвокат не надавав і не надає жодних послуг пану Михайлу Кіперману. Ніяких договорів про надання правової допомоги з Олексієм Носовим не укладалося, а також не було йому доручено представляти права та інтереси Михайла Кіпермана. Інтереси іншої особи у кримінальному провадженні представляв Олексій Носов, який працює в юридичній фірмі «Міллер», – йдеться в повідомленні адвокатів Кіпермана.

У заяві також зазначено, що випадки пропозиції або спроби запропонувати будь-яку неправомірну вигоду не мають нічого спільного з Михайлом Кіперманом.

«Михайлу Кіперману відомо про кримінальне провадження, яке триває НАБУ, але на сьогоднішній день йому не надходило повідомлення про підозру в цьому провадженні у передбаченому законом порядку. Наразі уповноважені адвокати пана Михайла Кіпермана вивчають відповідні матеріали для формування обґрунтованої правової позиції та захисту прав згідно чинного законодавства», – додали юристи.

Також підкреслили, що бізнесмен засуджує будь-які незаконні методи впливу на слідство чи суд.

«Якщо провина таких людей буде підтверджена, вони обов’язково понесуть відповідну юридичну відповідальність», – наголосили адвокати.

Нагадаємо, НАБУ перевіряє дані про елітне майно начальника департаменту кібербезпеки СБУ.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Обстріли Донецької області – ДСНС показала наслідки атаки на півночі – Україна
Следующий найголовніше про вимикання світла - ТСН Ексклюзив

Нет комментариев

Оставить комментарий