Боєць РДК “Івар”, який воює на боці України: “Зміни в Росії можуть статися лише в одному випадку”


Боєць РДК "Івар", який воює на боці України: "Зміни в Росії можуть статися лише в одному випадку"

Росіянин вважає, що Путіна можна “знести” лише силовим шляхом.

Боєць “Російського добровольчого корпусу” (РДК) “Івар”, який втік з Росії після початку повномасштабного вторгнення в Україну і приєднався до боротьби проти путінського режиму, вважає, що зміни в РФ можуть відбутися лише в одному випадку. А Путіна можна “знести” лише силовим шляхом.

Про це він розповів в інтерв’ю TSN.ua.

“Я вважаю, що в Росії громадянське суспільство в принципі зруйноване. Всі люди, які там пасіонарії, їх посадили або вони поїхали. Відповідно, я не бачу зараз у Росії жодної громадянської опозиції. Якісь ліберальні спільноти вони нічого, крім випусків на YouTube про те, який Путін поганий, нічого не роблять і зробити не можуть. Відповідно, в них я не бачу ні союзників, ні якихось лідерів”, – каже “Івар”.

За його словами, єдиний спосіб щось змінити у Росії — це озброєний.

“Відповідно, ось РДК єдиний такий. Ось це і є те саме громадянське суспільство, люди, які думають, щось можуть зробити. Деякі мої знайомі просто вважають, що ні, я просто не воюватиму ні на одному, ні на іншому боці”. “Хтось просто боїться. Я з ними особливо не спілкуюся навіть. Є хлопці, які просто через свій вік, поїхати звідти не можуть. З ними якось я продовжую спілкування. Є це хлопці, які зі мною дружили, ходили” на футбол. З ними я спілкуюся. Я знаю, що це просто молоді хлопці, у яких у голові, так би мовити, все добре. Тому що я не те що виховав, а просто якось розповів, пояснив”, – розповів “Івар “.

На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео Переслідування ФСБ. Обшуки. Виїзд із Росії. Ідеологія “РДК”. Війна України Тяжке поранення.

Читайте також:


Источник: ТСН.ua

Предыдущая У Чорнобильському заповіднику помітили звіра, неприродного для цієї місцевості: фото
Следующий Візит до Аргентини та зустріч із Байденом – Зеленський розповів про міжнародні поїздки

Нет комментариев

Оставить комментарий