Британська розвідка оцінила наслідки – Україна


Росія буде змушена скоротити кількість пусків.

Останнього разу Україна здійснили ряд успішних атак на російські авіабази, з яких окупанти запускали безпілотники по всій Україні. Тепер Росія буде змушена скоротити кількість пусків.

Про це повідомила служба розвідки Міністерства оборони Великобританії мережі X

Британські розвідники зазначають, що Україні вдалося позбавити Росію можливості взяти під контроль повітряний простір над Україною. Згодом Російська Федерація мала обмежені можливості використання авіації.

Щоб подолати цей недолік, Росія значною мірою покладається на широке використання відносно недорогих БПЛА, які використовуються для придушення української ППО та нападу на військові та цивільні об’єкти за межами радіусу дії окупаційної артилерії.

У Міноборони зазначають, що 21 червня Україна повідомила про напад на 726-й навчальний центр ППО РФ в аеропорту Єйськ. Це одна з п’яти баз, з яких окупанти атакують Україну БПЛА. В результаті удару було знищено 120 безпілотників різних типів, дев’ятеро людей отримали поранення.

Британська розвідка вважає, що в короткостроковій перспективі ці атаки призведуть до певного порушення здатності Росії використовувати безпілотники для нападу на цілі всередині України з цих місць.

«Є реальна ймовірність того, що Росія розосередить свої операції з БПЛА на менш чутливі бази. Тому вплив, швидше за все, буде тимчасовим. «Швидше за все, Україна скористається своїми останніми успіхами і продовжить свою кампанію проти БПЛА на шкоду Росії», – йдеться у звіті. Міністерство оборони Великобританії.

Нагадаємо, в ніч на 21 червня ц.р РФ вибухнула потужними вибухами. Безпілотники одночасно атакували три райони Краснодарського краю РФ: Темрюкський, Єйський і Сіверський. Зокрема, після нічного нападу на аеропорт під Єйськом сталося кілька пожеж.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський зустрівся з Пеллегріні 27 червня
Следующий У брата Медведчука забрали завод – ТСН, новини 1+1 – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий