Буданов про проблеми з набором новобранців — Україна.


Керівник ГУР Кирило Буданов пояснив, чому рекрутинг не допоможе і альтернативи мобілізації немає.

Чисельність Сил оборони становить приблизно мільйон людей. Ці обсяги не може перекрити жоден рекрутинг, тож без мобілізації Україна обійтись не зможе.

Про це заявив керівник ГУР Кирило Буданов під час дискусійної панелі “2024: виклики та перспективи”, що проходила в рамках спільного проекту LB.ua та EFI Group “Нова країна”.

“Для розуміння: сукупно Сили оборони України зараз – назва трохи умовна кількість, щоб ми не підійшли до держтаємниці – мільйон сто. Жодного рекрутингу такі обсяги покрити не може. Винятково мобілізація. Мільйон сто не покриє жодного рекрутингу. Це така сама проблема, як і з боєприпасами, тому що обсяги – величезні”, – сказав керівник ГУР.

За його словами, під час мобілізації постає важливе питання – мотивація новобранців

“Скільки б людей примусово чи непримусово, якимись хитрощами чи згідно норм законодавства ми б не мобілізували, ККД (коефіцієнт корисної дії, – Ред.) буде майже нульовим. Що, в принципі, і відбувається останнім часом, це теж треба визнавати відверто”, – визнав Буданов.

Керівник ГУР підкреслив, що Україна поки що не зможе обійтися без мобілізації.

“У нас немає стільки людей, які бажають робити що завгодно. Я вже не кажу про те, щоб воювати. Адже це поточне. Будуть втрати, і цю кількість треба тримати постійно”, – сказав він.

Водночас Буданов визнав, що матеріально-фінансовий фактор поки що не допоможе збільшити мотивацію вступити до лав ЗСУ. Тому “необхідний правильний соціальний діалог та правильне обґрунтування”.

“Має бути чесна розмова. Значна кількість людей виявилася неготовою відстоювати свою державу. І якщо це війна — це війна, і не треба цього боятися”, — підсумував керівник ГУР Кирило Буданов.

Раніше Буданов розповів, чи збирається РФ воювати і 2025 року.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.


Источник: ТСН.ua

Предыдущая Польські перевізники мають намір заблокувати пункт пропуску на кордоні з Україною до весни
Следующий що відомо про БПЛА — ТСН, новини 1+1 — Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий