Чехія знайшла для України півмільйона ракет – WSJ ТСН, новини 1+1


Артилерійські боєприпаси, закуплені з країн поза ЄС за ініціативи Чехії, можуть бути поставлені в Україну найближчим часом.

чеська закуплено приблизно на 800 тис артилерійських снарядів від різних постачальників по всьому світу та знайшли ще 700 000, які можна придбати додатково.

Він про це пише видання WSJ.

За даними видання, мова йде про 300 тис. ракет радянського виробництва і близько 500 тис. західних.

Журналісти WSJ стверджують, що постачальники боєприпасів до Чехії, які вони передадуть Україні, є союзниками Росії. У Празі не повідомляють, звідки походять боєприпаси.

Як повідомляє WSJ, торгові угоди передбачають, що поставки будуть здійснюватися через Чехію або треті країни, щоб приховати зв’язок між країнами походження та Україною та не викликати гніву Москви на постачальника.

Наразі вже сплачено перший транш у розмірі 300 тис. злотих. ракет, причому найбільший внесок Німеччини, читаємо в публікації.

Як зазначає чеський уряд, більше ракет буде доступно, коли з’являться кошти. Перші поставки в Україну можуть початися в найближчі кілька тижнів.

Нагадаємо, про це в лютому заявив президент Чехії Петр Павел У Празі знайшли 800 тисяч артилерійських снарядів, які могли бути доставлені в Україну. Політик пояснив, що боєприпаси можуть бути доставлені протягом кількох тижнів, але для цього потрібні фінансові ресурси. Крім Чехії, до закупівлі долучилися ще 18 країн.

Нещодавно президент Чехії заявив, що поставки артилерійських боєприпасів для української армії почнуться протягом кількох тижнів.

Більш того, ми повідомляли про це раніше Президент Чехії зробив нову заяву щодо можливої ​​присутності військ НАТО в Україні.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая версія військкомату - ТСН, новини 1+1 - Україна
Следующий У Житомирській області затримали зрадника, який допомагав окупантам відслідковувати засоби ППО

Нет комментариев

Оставить комментарий