через жорсткі методи суспільство скоро вибухне – нардеп – Україна


За словами нардепа, українці загалом не вірять, що призов має на меті уточнити мандати, а не відправити їх на фронт.

Останні скандальні випадки під час доставки повісток у різних містах України підривають довіру українців до мобілізації.

Про те, що заявив він Народний депутат України, член парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, заступник голови Постійної делегації в Парламентській асамблеї НАТО Соломія Бобровська в ефірі Радіо НВ.

“Чому немає довіри, чому люди бояться? Українці освічені, закон є, але ми розуміємо, що закон можна обійти 10 способами. І коли ці лазівки закриваються, гайки закручуються і такий закон фактично існує, це досить складно», – каже Бобровська.

Вона послалася на заяву Генштабу про те, що візит до військкомату не означає обов’язкову відправку на фронт, а лише перевірку кваліфікації особи, яка несе військову службу.

“Уточнення даних… Ви нікому не доведете, що вас знімають з водійського місця для уточнення даних, а не везуть на передову. Тому що ці справи, які зараз масово відбуваються на заході країни, не сприяють довірі, вони сприяють опору “Я думаю, що суспільство скоро вибухне, воно не погоджується з такими методами, вони так не діють. Коли знімають водіїв з машин, з вантажівок”, – припускає народний депутат.

Бобровська також прокоментувала останню гучну історію з Одеси, коли військкоми нібито забрали швидку і силоміць “упакували” цивільного, а виявляється, дружина помстилася чоловікові.

«Це такий одеський підхід, там кіно і Німеччина. Якщо це дійсно не ТСЦ, хоча я припускаю, що це була форма ТСЦ», – зазначає Бобровська.

За її словами, серед простих людей «сарафанне радіо працює швидше, ніж телемарафон».

«Тому що відбувається на вулиці і те, що відбувається на тактичному рівні планування дій. Як люди говорять про те, що з ними відбувається. Командир недобросовісний або план не виконується. Вони не мають ресурсів. і змушує нас йти в наступ… І все це посилює хвилю недовіри і страху», – підсумував нардеп.

Раніше військовий із позивним Мактавіш заявив, що навчальні центри саботують навчання мобілізованих.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Окупанти обстріляли два населені пункти на Донеччині: відомо (фото)
Следующий Головне інтерв'ю з міністром оборони Рустемом Умеровим - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий