Черги на кордоні – подробиці Лубінець – відео – Україна


Причиною величезних черг на кордоні є посилений контроль громадян, які хочуть виїхати за кордон.

Через посилений контроль на прикордонних переходах утворилися черги. У деяких випадках 31 грудня люди простояли на різних блокпостах більше доби.

Уповноважений Верховної Ради України Дмитро Лубінець з посиланням на заяву Держприкордонслужби пояснив що саме це передбачає, а також відповіли, чи порушує посилений контроль права людини.

«Щоб розібратися в ситуації, я сьогодні вранці звернувся з терміновим листом до Державної прикордонної служби України з проханням надати інформацію про документи, які вимагають працівники Держприкордонслужби від громадян, які перетинають державний кордон, а також правові підстави такої вимоги. ”, – сказав Лубінець.

Зауважимо, що прикордонники посилено перевіряють документи в інвалідів та супроводжуючих їх багатодітних батьків, осіб, які подорожують за системою «Шлах». Також вимагають військово-облікові документи з довідкою про відстрочку від мобілізації!

За даними Держприкордонслужби, це пов’язано з великою кількістю випадків підробки документів.

За словами Уповноваженого Верховної Ради України, ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законом. Державні органи та їх посадові особи також зобов’язані діяти в межах своїх повноважень і відповідно до Конституції та законів України.

«Нагадаю також, що Конституцією України встановлено: кожному, хто на законних підставах проживає на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання та право вільно залишати територію України, за винятком Я сподіваюся, що ця ситуація буде вирішена і права людини і громадянина будуть порушуватися», – додав він.

Нагадаємо, в мережі українці відзначають, що чоловіків, які до повномасштабного вторгнення мали листок непрацездатності, без проблем відпускають за кордон. Питання виникають тільки до тих, хто отримав групу в 2022-2023 рр.

ТСН.ua зібрав усе, що відомо про посилення контролю за чоловіками, які мають право на проїзд.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая експерт навів номер – новини 1+1
Следующий ППО атакувала цілі, уламки пошкодили будинки - фото - новини 1+1 - Київ

Нет комментариев

Оставить комментарий