Чи отримала Росія перевагу у війні з Україною: відповідь Держдепу США


На самому початку повномасштабного вторгнення план Путіна щодо захоплення сусідньої країни провалився.

Масовані повітряні удари Російської Федерації по території України жодним чином не свідчать про перевагу держави-агресора, досягнуту у війні.

Про те, що заявив він на брифінгу в четвер, 4 січня, речник Держдепу США Метью Міллер.

Він категорично виступив проти того, що останні події в Україні доводять перевагу Росії, наголошуючи, що на полі бою кожна зі сторін отримує або втрачає контроль над територією.

«Однак, коли ви дивитеся на кінцеві ставки цієї війни, стає цілком зрозуміло, що Україна вийде з неї незалежною, сильною (державою) з покращеною економікою та орієнтацією на Захід – тоді як Росія прагнула з самого початку щоб Україна відвернулася від Сходу, але й щоб Україна фактично була частиною Російської Федерації», – пояснив Метью Міллер.

Він нагадав, що на самому початку повномасштабного вторгнення план Путіна із захоплення сусідньої країни провалився. Україна звільнила близько половини окупованих Росією територій і відновила мирне судноплавство в Чорному морі.

Нагадаємо, що ключовою темою засідання Ради Україна-НАТО, яке відбудеться 10 січня, стане посилення протиповітряної та протиракетної оборони України після масованих обстрілів з боку РФ.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Мобілізація в Україні - Штурмовик звернувся до тих, хто боїться йти в армію - Україна
Следующий «За кілька атак»: Ігнат прокоментував інформацію про відсутність ракет для ПЗРК

Нет комментариев

Оставить комментарий