Чи залежить відключення електроенергії від регіону: в Укренерго пояснили, як створюють графіки планових обмежень


Кудрицький зазначив, що вже запроваджені відключення електроенергії розподілені рівномірно по всіх регіонах України.

Ситуація з відключеннями електроенергії однакова для всіх регіонів країни, тому що енергосистема функціонує як єдиний організм.

Про те, що він сказав Президент правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький під час розмови з РБК-Україна.

За його словами, обленерго в регіонах створюють графіки планових обмежень на основі лімітів, незалежно від того, де знаходиться споживач, за винятком особливих випадків, коли мережа пропускає достатньо електроенергії, вони виконують графіки.

«Сьогодні це Криворогська область Дніпропетровської області. В усіх інших областях ситуація абсолютно ідентична», – додав він.

Обленерго заздалегідь готують графіки відключень.

«Періодичність і тривалість відключень електроенергії ми повинні обговорювати з обленерго, які роздають споживачам доведені ліміти. Однак чим більший дефіцит країни, тим довші графіки. Розмір дефіциту, як я вже сказав, залежить від кількох факторів, зокрема щодо можливих подальших атак Росії. «Ми робимо все можливе, щоб мінімізувати застосування обмежень та їх тривалість», – пояснив Кудрицький.

Нагадаємо, що аварійні відключення електроенергії стосуються не лише бізнес- та промислових клієнтів, а й звичайних споживачів. Це все відбувається через дефіцит електроенергії через російські атаки на українську енергосистему. Ба більше, з українцями злий жарт зіграла й погода.

Сильні травневі морози змусили людей включити обігрівачі, що додатково навантажує енергосистему. Тепер електрику вмикатимуть щогодини.

▶ Переглянути відео можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням: В Україні знову відключено світло! Де і як знайти діаграми? Покрокова інструкція

Читайте найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Саміт миру – Зеленський обговорив підготовку до цього заходу з президентом Ліберії
Следующий Зеленський заявив, що Росія намагається розгорнути війну

Нет комментариев

Оставить комментарий