Чоловік вивіз за кордон 14 ухильників, які втекли перед мобілізацією: що придумав і чи покарали?


Чоловіка засудили до 5 років позбавлення волі.

На Волині засудили директора міжнародної транспортної компанії. Чоловік допоміг втекти від мобілізації близько 14 чоловікам.

Про це йдеться у вироку Камінь-Каширського районного суду Волинської області.

За даними суду, у жовтні та листопаді 2022 року директор підприємства з надання послуг міжнародних перевезень ТОВ «Шаттл Експрес» допомагав чоловікам втекти за кордон та уникнути мобілізації.

Він записав їх водіями в систему «Шлях», а ухильники виїхали з України і не повернулися. Суд встановив, що підозрюваний допоміг одному чоловіку виїхати за кордон 18 жовтня, двом – 24 жовтня, трьом – 2 листопада, двом – 7 листопада, трьом – 9 листопада, одному – 14 листопада, одному – 16 листопада та одному – 21 листопада. У матеріалах суду не вказано, чи платили ухильники чоловікові за відправлення за кордон.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав та розкаявся. Він пояснив, що фактично допоміг ухильникам втекти за кордон, оформивши в системі «Шлях» військовослужбовців як водіїв ТОВ «Шаттл Експерт», які не працюють у товаристві.

Суд визнав чоловіка винним за ч. 1 ст. 332 та ч. 2 ст. 332 КК України та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі із забороною виконувати організаційно-розпорядчі та розпорядчі функції на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності на строк 2 роки.

Це рішення може бути оскаржене до суду апеляційної інстанції.

Рішення суду / Фото: Єдиний державний реєстр судових рішень

Нагадаємо, на Закарпатті до умовного терміну засудили водія вантажівки, який вивіз за кордон двох чоловіків, які ухилялися від призову. Він зареєстрував їх у системі «Шлях» як вторинних водіїв і таким чином чоловіки переховувалися від мобілізації.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Салліван передасть Зеленському вимогу США про війну з РФ – Bloomberg
Следующий Зеленський очікує допомоги від США та ЄС протягом кількох тижнів

Нет комментариев

Оставить комментарий