Чоловіки призовного віку, які виїжджають за кордон: чи перевірятимуть актуальність даних – Держприкордонслужба


У Держприкордонслужбі радять чоловікам про всяк випадок перевірити, чи внесені їхні дані в систему «Оберіг».

У Державній прикордонній службі України запевняють, що не перевірятимуть актуальність даних військового обліку чоловіків призовного віку, які можуть виїхати за межі України. Для перетину кордону потрібно лише пред’явити військово-облікові документи.

Про це повідомив маршал Держприкордонслужби Андрій Демченко під час загальнонаціонального телемарафону.

“Нас (прикордонників) не цікавить ні штрих-код, ні щось інше”, – сказав він.

За словами Демченка, для перетину кордону важлива лише наявність військового документа, в тому числі для осіб, які мають відстрочку від призову через наявність трьох і більше дітей. Про таке відстрочення робиться відповідний запис у військово-обліковому документі.

Крім того, маршал Держприкордонслужби рекомендував чоловікам призовного віку запитувати, чи внесені їхні дані в систему «Оберіг».

«З вересня (2023 року) відбувається такий обмін інформацією між Держприкордонслужбою та Міністерством національної оборони. Представники PKP можуть використовувати частину інформації, яка є в базах даних Держприкордонслужби, прикордонники можуть перевіряти людей у ​​цій системі призовників і військовослужбовців», – пояснив Демченко.

Нагадаємо, раніше директор Інституту світової політики Євген Магда, посилаючись на власний досвід, заявив, що для перетину кордону, якщо є для цього підстави, особам, які проходять військову службу, потрібна довідка з прямокутний штамп з ТСС.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Якою буде погода в Україні 20 травня - новини 1+1 - Київ
Следующий Інтерв'ю Зеленського Reuters - про фронт, допомогу Україні та напади на РФ, цитати

Нет комментариев

Оставить комментарий