чому армія досі не отримує гроші – пояснює Шмигаль


Денис Шмигаль повідомив, коли почнуть надходити кошти на доплати для армії у розмірі 70 тис. злотих. гривні.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що субсидії в сумі 70 тис. зл гривень для військовослужбовців Збройних Сил України, які виконують бойові завдання на передовій, розпочнеться після отримання Міноборони документів та підтвердження 30-денного перебування військових на передовій.

Про це він розповів під час “години запитань до уряду” у Верховній Раді.

«Жодна виплата військовим не буде втрачена. Всі нормативні документи прийняті. Усі виплати будуть здійснені відповідно до чинного законодавства», – сказав Шмигаль.

Прем’єр-міністр додав, що з документів чітко видно, що така субсидія виплачується за кожні 30 днів сумарного перебування на передовій.

«Як тільки армія завершить облік і подасть до Міністерства оборони перші документи щодо 30-денного перебування на передовій, виплати здійснюватимуться постійно», – зазначив Денис Шмигаль.

Крім того, заступник міністра оборони Наталія Калмикова заявила, що виплати 15 мільйонів гривень родичам загиблих також є законними. За її словами, форма і розмір виплати залежать від кількості родичів, які претендують на цю виплату:

  • 3 млн грн виплачується в перший місяць рівними частинами всім одержувачам;
  • решта рівномірно розподіляється протягом наступних 40 місяців.

12 квітня Рада встановила доплату в розмірі 70 тис. грн для військовослужбовців та працівників міліції, які виконують бойові завдання на передовій.

Нагадаємо вам про це У Міноборони детально розписали всі дотації для української армії.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Напад на Харківську область – Зеленський розповів, де ведуться оборонні дії
Следующий Житель Вінницької області воював за Росію і погано закінчив в Україні

Нет комментариев

Оставить комментарий