чому Батрін зробив це — пояснення екс-голови села.


На Закарпатті 15 грудня депутат Сергій Батрін підірвав гранати у сесійній залі, внаслідок чого постраждали 26 людей. Стало відомо, що стало імовірною причиною такого інциденту.

Депутат Сергій Батрин, який скоїв теракт у сільраді на Закарпатті, нібито мав конфлікт із чинним сільським головою Керецьківської сільської ради — депутатом від ОПЗЖ Михайлом Мушкою.

Про це розповів колишній сільський голова Керецьків Михайло Маровді у коментарі 24 Каналу.

Він зазначив, що не може точно пояснити, чому Батрін так вчинив, але припустив, що його могла “дістати несправедливість, яка діялася в селі”.

Екс-глава Керецьківської сільської ради наголосив, що дуже добре знав Сергія Батріна, адже працював із ним в ініціативній групі останні півроку. Зокрема, вони виступали проти будівництва ГЕС на річці Боржава на Закарпатті.

Маровді також зазначив, що громадяни села підтримали створення цієї групи. Адже вони були проти беззаконня, яке робив нинішній голова сільради Михайло Мушка.

“Нашого нинішнього голови через місяць після того, як він очолив раду, схопили на хабарі. Вже суди тривають 3 роки. Потім його підозрювали у нецільовому використанні коштів. Загалом там цілий букет кримінальних справ”, – сказав Михайло Маровді.

Водночас екс-голова сільради наголосив, що Батрін був самодостатнім чоловіком та бізнесменом. Однак він не розуміє, для чого депутату була потрібна посада секретаря сільської ради, на яку він хотів балотуватися в день теракту.

“Його, мабуть, дістала ця несправедливість. Ми просили за законом про доступ до публічної інформації дати копії про рух коштів, про зарплати (голова сільради – ред.) тощо. А він (Мушка – ред.) не робив нічого” , – сказав колишній голова сільради.

Він також зазначив, що було розслідування про те, що нинішні керівники села також вкрали ВАЗи, які мали йти на фронт для наших бійців. За словами Маровді, кримінальних справ на Мушку зараз багато. Однак, незважаючи на це, його не знімали з посади.

Екс-глава Керецьківської сільської ради також наголосив, що коли Мушку схопили на хабарі, то також не усунули з посади. Це сталося, незважаючи на те, що губернатор був у курсі всього і хотів вирішити це питання, але над Мушкою нібито є “дах”.

“Він обіцяв вирішити всі питання позитивно, закінчити це свавілля, але тоді треба обрати секретаря сільської ради, а в нас люди залишали цього Мушку. Водночас перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький не призначав нового”, – розповів Маровді.

Колишній голова села також сказав, що Батрін зазвичай кликав його на сесії сільради, але не цього разу, коли вибухнули гранати.

Сергій Батрін/X (Twitter)

“Саме на цю сесію він мене не покликав чомусь, напевно, пошкодував мене, як і ще своїх двох друзів. Але, напевно, дістав його цей Мушка”, – сказав він.

Колишній голова сільської ради також назвав дії Батріна терактом, адже внаслідок підриву гранати постраждали найкращі працівники сільської ради.

“Жодна крапля крові не варта того, щоб кидати гранати. Якщо в тебе питання до того ж Мушці, то мало б говорити з ним і розбиратися”, — підкреслив Маровді.

Сергій Батрин у Керецьківській сільраді перед підривом гранат/Скріншот / Фото: закарпатська обласна прокуратура

Фото з місця підриву гранат у Керецьківській сільраді на Закарпатті/Фото: Закарпатська обласна прокуратура / Фото: закарпатська обласна прокуратура

Чоловік також зазначив, що попереджав депутата про те, що його не оберуть секретарем. Адже всю опозицію Мушка в селі нібито “зачистив”, залишивши всього 3 особи, а решта депутатів, які працюють у сільській раді, або їхні члени сімей, так чи інакше пов’язані між собою бізнесом.

Підрив гранати у Закарпатті

У четвер, 15 грудня, сталася трагедія під час засідання Керецьківської сільської ради Хустського району. Один із депутатів ради підірвав гранати всередині будівлі під час засідання.

За попередньою інформацією, причиною інциденту могла стати незгода депутата із певними рішеннями, ухваленими під час засідання сільради. Зокрема, за словами голови Хустської районної військової адміністрації Віктора Сабадоша, розглядали питання затвердження бюджету на 2024 рік та підсумки 2023-го.

Підривник вижив, але перебуває у тяжкому стані. За останніми даними правоохоронців, внаслідок інциденту постраждали 26 осіб, з яких 6 у тяжкому стані.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.


Источник: ТСН.ua

Предыдущая Саміт НАТО 2024 – чи запросять Україну до Альянсу ТСН новини 1+1 — Політика
Следующий Зеленський натякнув на нові постачання ППО в Україну

Нет комментариев

Оставить комментарий