дані, документи, перебування за кордоном та субсидія – Україна


Субсидії в Україні надаються малозахищеним верствам населення. Які документи потрібні для оформлення субсидії у 2024 році?

В Україні ще призначають субсидії на опалювальний сезон, оскільки останній триватиме до 1 травня 2024 року. З цього періоду розпочнеться неопалювальний сезон, тому субсидії призначатимуть за різними розрахунками. В кінці лютого і частково навесні їх ще можна отримати, хоча варто зазначити, що субсидії будуть виплачуватися лише до кінця сезону.

Що потрібно, щоб подати заявку на грант?

Якщо хочеш вперше звернутися за допомогоюВарто нагадати, які документи потрібні для оформлення субсидії на 2024 рік:

 • заява;
 • право на доходи і витрати осіб;
 • довідка про доходи;
 • ідентифікація.

Якщо мова йде про ID-картку, то можна пред’явити як паспорт громадянина України, так і тимчасове посвідчення або документ біженця.

Іноземці також можуть претендувати на фінансування, але вони повинні легально проживати в Україні та мати підтверджуючі документи.

Також додаються такі документи : :

 • копія договору реструктуризації заборгованості – за наявності заборгованості за комунальними платежами;
 • довідка ВПО – для внутрішньо переміщених осіб;
 • договір оренди – якщо ви орендуєте будинок.

Якщо хтось проживає в іншому місці, але зареєстрований у приміщенні, на яке ви хочете отримати фінансування, ви повинні надати документ, який підтверджує, що він там не проживає. Це може бути довідка з місця проживання в іншому місті, документи про відбуття покарання і т. д. У пакет документів також повинні входити протоколи обстеження житлових умов (за наявності).

Перебування за кордоном і субсидія

Внаслідок повномасштабного вторгнення РФ багато хто опинився у скрутному становищі та був змушений виїхати за кордон. Тому дуже актуальним є питання, як перебування в іншій країні може вплинути на отримання субсидії.

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидійзатвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848, житлова субсидія не призначається, якщо у складі домогосподарства є особи, які на початок періоду, за який бажають отримати, досягли 18 років. фінансових ресурсів і перебували за кордоном сумарно більше 60 днів (у цей період).

За ці шістдесят днів не вмикай його: :

 • дні відряджень;
 • лікування;
 • Освіта;
 • догляд за дитиною до досягнення нею трирічного віку, що підтверджується відповідними документами;
 • перебування за кордоном – на період дії воєнного стану в Україні та два місяці після його закінчення або скасування.

При цьому соціальні нормативи житла та соціальні нормативи щодо житлово-комунальних послуг за місцем проживання цих осіб під час перебування за кордоном не розраховуються.

Нагадаємо, громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів повідомити уповноважений орган про виникнення обставин, зокрема про перебування за кордоном особи із домогосподарства або члена сім’ї особи. з домогосподарства загалом понад 60 днів. У разі неявки у встановлений строк надання житлової субсидії припиняється уповноваженим органом.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що Україна готуватиме новий контрнаступ
Следующий Україна ніколи не буде перемогою Росії

Нет комментариев

Оставить комментарий