дані ГУР – ТСН, новини 1+1


Зокрема, Росія вважає вкрай важливим перехід російськомовних громадян України на рідну мову.

Кремль зосереджується на обмеженні фінансової допомоги для Україна з країн-партнерів.

Про те, що повідомили в ГУР.

«Водночас радники лідерів терористичної Росії застерігають від думки про припинення західної допомоги наступного року – це неприпустимо і небезпечно». Ухвалення прозахідного вектора розвитку України та збереження виходу нашої країни до Чорного моря Москва розглядає як загрозу, яка може призвести до “великих проблем” у майбутньому, йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначають, що москвичі визначають як особливу загрозу повну огиду та зневагу до Росії в українському суспільстві.

“Росія, зокрема, вважає критично важливим для себе переведення російськомовних громадян України на рідну мову. Суспільний консенсус, який склався в Україні в результаті повномасштабного вторгнення Росії, є джерелом глибокого розчарування лідерів. Щоб знову залучити колишніх прихильників Росії до українців, Москва” наголошує на необхідності представити українцям “образ майбутнього в різних сценаріях СВО”. Що саме мали на увазі в Кремлі, не уточнюється, але наголошується, що проблема в Україні може бути вирішена на користь Росії лише через “різку зміну еліт і потужні чистки”, додали в міністерстві.

Раніше експерт Пьотр Чернік розповів, як довго РФ зможе воювати. Ви можете прочитати більше про це в Новини.

Головні новини сьогодні:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Масове здорожчання нерухомості в Рівному: причини
Следующий Ракетний удар по Харкову - Головне управління розвідки прокоментувало неправдиві заяви РФ

Нет комментариев

Оставить комментарий