дані розвідки вказували, де російські війська могли активізуватися


Розвідка констатує певну концентрацію сил у напрямку до Куп’янська.

За правління російські окупаційні війська можуть активізуватися Куп’янський в Харківській області.

Так представник Головного управління розвідки Андрій Юсов прокоментував Телеграфу статтю про Харків у коментарі LIGA.net.

За його словами, українська розвідка фіксує певне скупчення сил і засобів окупантів у бік Куп’янська. Зокрема, цей факт може свідчити про можливу активізацію наступальних дій РФ на цій ділянці фронту. Проте Головне розвідувальне управління не може підтвердити, що це станеться 15 січня, пише британське видання.

“Водночас не можна сказати, що росіяни готують ці дії саме до конкретних дат. Силами безпеки і оборони України вживаються необхідні дії у відповідь”, – сказав представник ГРУ.

Чи буде напад на Харків?

Він також прокоментував статтю в The Telegraph на цю тему Напад Росії на Харків ще один представник Головного управління розвідки Андрій Черняк. Це також підтверджує скупчення сил і засобів противника в напрямку Куп’янська.

У свою чергу цю інформацію коментує голова ОВА в Харкові Олег Синєгубов РФ готує другий наступ на Харків. стверджує, що зараз на кордоні немає скупчення російських військових підрозділів. Однак, на його думку, ситуація може трохи змінитися.

Читайте найважливіші новини дня:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Допомога Україні - реакція МЗС на заяву Держдепу США - Світ
Следующий В Україні зробили унікальну операцію 9-місячній дівчинці: відомо (фото, відео)

Нет комментариев

Оставить комментарий