Данілов про масований ракетний удар – дайте Україні зброю


Росія масовано атакує українські міста ракетами та безпілотниками.

Секретар РНБО Олексій Данілов відреагував на масований ракетний удар Росії по Україні та наголосив, що нам потрібна зброя, щоб захистити наші міста від нападу.

Данилова на цю тему він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Тільки системне, послідовне та методичне знищення путінського фашистського утворення є найкращою гарантією безпеки України та світу, відсутності ракетної загрози для мирних міст. Дайте Україні зброю, і ми поховаємо цей шматок… Ми воювали і ми будемо боротися, скільки б ракет не злетіло в наше небо. Нема сили, яка нас зупинить, доки не буде помста за всіх 513 загиблих українських дітей, полеглих захисників і оборонців, кожну невинно замучену українську душу. Ми відплатимо кожному Сторицею! Дякуємо захисникам українського неба та рятувальникам, медикам та енергетикам!, які сьогодні протистояли атакам російських терористів», – йдеться у його дописі.

Нагадаємо, Росія масово атакує українські міста ракетами та безпілотниками. Найбільше атакували Київ і Харків. Багато жертв. Які райони обстріляв ворог та які наслідки мав обстріл станом на 9:00 – читайте в матеріалі ТСН.ua.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський відреагував – ТСН, новини 1+1 – Україна
Следующий РФ обстріляла Харків із С-300 і кинджалів – 41 постраждалий ТСН новини 1+1

Нет комментариев

Оставить комментарий