де зараз корабель – Світ


Незабаром Україні передадуть яхту зрадника Віктора Медведчука.

Величезну яхту зрадника України Віктора Медведчука “Royal Romance”, арештовану торік у Хорватії, незабаром передадуть Україні.

Про те, що заявив він Голова Агентства з розвідки та управління активами (АРМА) Олена Дума.

За її словами, відповідне рішення ухвалив окружний суд у Спліті. Хорватська влада запевнила, що розраховує на швидку передачу розкішного судна Україні і не бачить для цього жодних юридичних перешкод.

«Державний секретар у Міністерстві закордонних та європейських справ Республіки Хорватія, голова міжміністерської робочої групи з підтримки України Франо Матушич був повідомлений про рішення окружного суду Спліта щодо передачі корабля Royal Romance. в Україну на підставі запиту про міжнародну правову допомогу. Було отримано запевнення, що Хорватія очікує «швидкої передачі судна Україні. За словами хорватської сторони, жодних правових перешкод для реалізації цього наміру немає, зазначила Олена Дума.

Наразі судно перебуває в Хорватії, але тимчасово відпливло, щоб підтвердити свої технічні можливості, плавучість і роботу двигуна.

«Ці події відбулися згідно з рішенням окружного суду м. Спліт (Хорватія). Для забезпечення законності під час технічної перевірки процес контролювався капітаном порту за участю хорватських поліцейських», — зазначив глава АРіМР. .

Нагадаємо, Віктор Медведчук був власником 92-метрової яхти Royal Romance, яка входить до п’ятірки найбільших яхт світу. Орієнтовна вартість – приблизно $210 млн. У березні 2022 року хорватська поліція заарештувала яхту, а 11 квітня суд передав його АРіМР.

Тоді Кабінет міністрів затвердив механізм, який дозволяє АРіМР продати арештовану яхту Медведчука за 200 млн євро.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая зросла кількість смертей – Україна
Следующий Втрати ворога - ЗСУ підірвали міст у тилу за допомогою колісного безпілотника - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий