Дніпро з робочим візитом відвідав міністр культури України |


Олександр Ткаченко до цього мав нараду у Запоріжжі і зазначив, що планує відвідати усі міста, які знаходяться в зоні інтенсивних обстрілів та поряд з активними воєнними діями:

«Ми маємо на меті відпрацювати нові алгоритми функціонування культурної складової у воєнний час. У нас три головні задачі: збереження культурних цінностей, підтримка культурної сфери та розвиток освіти у цій галузі».

Одна з ініціатив робочої групи – можливість українських театрів виїжджати за кордон на гастролі.

Як зазначив голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв, зараз в Європі багато українців, тож, є аудиторія. І є зацікавленість з боку європейських партнерів. Над цим питанням зараз особисто працює і Президент України, адже ж розуміння важливості збереження і популяризації українських культурних цінностей зараз.

Цю ініціативу підтримують і в Дніпропетровській обласній раді, і нардепи Анна Лічман та Максим Бужанський.

«Зараз театри переходять на новий репертуар. Повністю український. Тому я закликаю наших громадян підтримати митців, дати зрозуміти, що для нас це цікаво і актуально», – сказав Максим Бужанський.

«Ми можемо сказати – де війна, а де культура. Але це не так. Ми зараз воюємо у тому числі і за свою культуру, свою ідентичність», – зазначила Анна Лічман, народна депутатка України.

Як розповіла заступниця голови Дніпропетровської ОВА Ольга Горб, в області, є 4 пошкоджені культурні пам‘ятки. Вони одразу ремонтуються обласним чи місцевим коштом. Спершу проводять оцінку руйнувань, далі виїжджають будівельники і максимально швидко усувають пошкодження.

!_IMG_7120 !_IMG_7140 !_IMG_7167 !_IMG_7170 !_IMG_7185 !_IMG_7192 !_IMG_7197 !_IMG_7198

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая 71 підприємець з Дніпропетровщини незабаром отримає гранти на започаткування власного бізнесу |
Следующий Електронні петиції, консультації та звернення: в обласній раді обговорювали важливість цифровізації |

Нет комментариев

Оставить комментарий