Дніпропетровщина отримала «гуманітарку» від Польщі Медичні товари, провізія, ди… | Дніпропетровська обласна рада


Дніпропетровщина отримала «гуманітарку» від Польщі

Медичні товари, провізія, дитяче харчування, засоби для чищення та гігієни для дорослих й дітей, постіль, ковдри, свічки та зарядні пристрої. Гуманітарний вантаж від воєводства Нижня Сілезія (Республіка Польща) днями прибув до нашого регіону.

«Нижня Сілезія є багаторічним партнером Дніпропетровщини. Ми маємо три чинні угоди між нашими регіонами. Співпрацюємо в гуманітарній та культурній галузях, обмінюємось науковими досягненнями й здобутками в сфері місцевого самоврядування. Тепер наші друзі надають таку необхідну в умовах війни гуманітарну допомогу. Ця співпраця по-справжньому цінна для Дніпропетровщини! Адже це підтримка цивільного населення області та біженцям, які перебувають на наших теренах. Дякуємо партнерам за їхню небайдужість», — сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Раніше Нижня Сілезія вже передала для КП «Обласний центр медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради три спеціалізовані автівки для евакуації поранених. А також медичні товари, перев’язувальні матеріали, засоби дезинфекції тощо.Источник

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3215Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая У 30-ту річницю створення Служби безпеки України Президент Володимир Зеленський ... | Президент Украины
Следующий 112 українських дітей, які мають родини, дітей-сиріт і дітей з інвалідністю виру... | Президент Украины

Нет комментариев

Оставить комментарий