Дніпропетровщина посіла 3 місце за результатами національного мультипредметного тесту |


Завершилася основна сесія національного мультипредметного тесту, яка тривала з 22 липня по 4 серпня.

За рівнем продемонстрованих знань випускники Дніпропетровщини посіли третє місце серед випускників України після Києва та Львівщини.

644 випускники отримали 200 балів за результатами трьох тестів – з української мови, історії України та математики. Найбільше «відмінників» у нашому регіоні з математики — 433. Найменше – з української мови — 134.

«Цьогорічне тестування дійсно проходило у незвичному для нашої країни форматі. Уперше в історії України масове тестування проходило в режимі онлайн. З урахуванням ситуації в країні та психологічного стану дітей умови його проведення були значно спрощені. Замість 14 предметів ЗНО минулих років цього року випускники звітували про свої знання лише з трьох предметів. Окрім того, з процедури тестування був вилучений такий важливий компонент, як пороговий бал «склав-не склав», – прокоментувала директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

Минулими роками такий поріг долали не всі учасники тестування і, відповідно, не всі отримували ЗНО й змогу стати студентами. Зараз усі, хто складав НМТ, зможуть отримати шанс на вступ, навіть попри найнижчі отримані результати.

«Органи місцевого самоврядування спільно з регіональним центром оцінювання освіти створили належні умови для безпечного проведення випробувань. В кожному центрі тестування були забезпечені укриття, до яких учасники тестування мали можливість сховатися у разі повітряної тривоги. Але навіть у такій тривожній обстановці наші діти продемонстрували досить високі результати», – зауважила начальниця гуманітарного управління Дніпропетровської обласної ради Лілія Гиренко.

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Інформація про ліки та медичні вироби – на одному ресурсі: Міністерство охорони здоров’я спільно з держпідприємством «Медичні закупівлі України» працюють над впровадженням електронної системи управління запасами лікарських засобів та медичних виробів e-Stock |
Следующий Випускники закладів освіти Дніпропетровщини склали національний мультипредметний тест |

Нет комментариев

Оставить комментарий