Дніпропетровська обласна асоціація органів місцевого самоврядування взяла участь в онлайн засіданні Європейського альянсу міст та регіонів для відбудови України в якості асоційованого партнера


Альянс було створено з метою координації спільних зусиль міст та регіонів Європейського Союзу, готових надати ресурси для підтримки ефективної та сталої відбудови України.

Програма заходу була дуже актуальною та насиченою. Ознайомилися з презентаціями проєкту висновки Європейського Комітету Регіонів щодо Українського фонду від пані Наталі Пауеллс, керівника міжінституційного відділу Допомога та реконструкція, DG NEAR, Європейська Комісія, та пана Даріо Нарделла (ІТ/ПЕС).
Андріус Кубілюс (ЛТ/ЄНП), член Європейського парламенту, голова
делегації в Парламентській асамблеї Євронест підготував презентацію щодо допомоги Херсонщині.

Пані Нереа Ландаубуру, заступник директора з проєкт і постачання «Водний консорціум» Більбао Біскайя, представлений у рамках CEMR Bridges of Trust, ознайомила з презентацією ходу реалізації інвестиційних проєктів у Новомосковській громаді.

Поміж іншого, Альянс сприяє контактам та співпраці основних партнерів України з інституціями ЄС у тому числі в рамках “Платформи відбудови України”, а також співпраці між ЄС та українськими місцевими та регіональними органами влади та асоціаціями.
Надає інформацію та зворотний зв’язок інституціям ЄС та “Платформі відбудови України”, а також сприяє політичному діалогу на місцевому та регіональному рівнях, який супроводжує зусилля з відбудови.

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Заходи безпеки та підготовка до осінньо-зимового періоду: голова Дніпропетровської обласної ради відвідав ГЕС Укргідроенерго
Следующий Президент Украины Владимир Зеленский провел телефонный разговор

Нет комментариев

Оставить комментарий