Допомога Україні – реакція МЗС на заяву Держдепу США – Світ


Трансформація американської допомоги відбудеться лише тоді, коли Україна зможе задовольнити свої потреби самостійно.

Заяву Держдепу США про ненадання військової допомоги на рівні 2022-2023 років не слід сприймати як намір обмежити підтримку України.

Детальніше про це у п’ятницю, 5 січня цього року. він сказав Маршал МЗС України Олег Ніколенко в коментарі для obozrevatel.

Він пояснив, що контекст заяви маршала Держдепу Метью Міллера чітко показує, що він мав на увазі трансформацію допомоги лише тоді, коли Україна зможе задовольнити свої потреби самостійно.

“Хоча нам потрібна підтримка, надзвичайно важливо, щоб Конгрес США якнайшвидше ухвалив рішення про продовження фінансування допомоги Україні в конкретному обсязі. Підтримка України не є благодійністю. Перш за все, це інвестиція в американську національну безпеку та захист світової демократії», – прокоментував Ніколенко.

За словами речника МЗС, у контактах на всіх рівнях Сполучені Штати “демонструють чітке розуміння критичної необхідності надання” Україні усієї необхідної військової та фінансової допомоги “для нашої перемоги”.

Нагадаємо, 4 січня речник Держдепартаменту Метью Міллер заявив на прес-конференції, що США не будуть надавати Україні військову допомогу на такому ж рівні, як у 2022-2023 роках, але це не означає припинення американської підтримки. За його словами, мета Вашингтона – допомогти Києву “стати на ноги”.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Atlantic Council спрогнозувала, як Україна може перемогти Путіна у 2024 році – Україна
Следующий дані розвідки вказували, де російські війська могли активізуватися

Нет комментариев

Оставить комментарий