Допомога зі США для Дніпропетровської «екстренки»: медики обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримали сучасну автівку |


IMG 20220707 172404 536 1280x768 1
IMG 20220707 172404 536 1280x768 1

 

Автомобіль оснащений усім необхідним, має спеціальне обладнання для порятунку поранених у разі ускладнень: кардіомонітор-дефібрилятор, видаткові матеріали для відновлення прохідності верхніх дихальних шляхів, пневматичний матрас з електричним насосом. Також – спинальні щити для дітей та дорослих, кисневі балони.

 

«Ми вдячні віце-президенту OSF HealthCare по зв’язкам з урядом Крісу Мансону, Президенту Ukrainian American House Владу Скоцу, засновнику Благодійного фонду «Life Support Ukraine», Олександру Денисенку. Сполучені Штати Америки допомагають Україні. Тепер наші лікарі зможуть ще оперативніше рятувати життя поранених військових та цивільних», – зазначив керівник Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко.

 

Такі автівки використовують парамедики у Сполучених Штатах Америки. Цього разу машини зі США отримали Дніпропетровська та Харківська області.

 

«Майже місяць працюємо у колаборації Ukrainian American House та OSF Healthcare. Працюємо далі, щоби передати наступні «швидкі». Дякую усім, хто долучився до проєкту. Разом до перемоги!» – повідомив директор з логістики Ukrainian American House Костянтин Кирилін.

 

В обласній «екстренці» кажуть: реанімація по дорозі до лікарні потребує безвідмовного технічного оснащення. Самі машини також мають бути сучасними, адже надання екстреної медичної допомоги – це передусім вчасне довезення пацієнта до спеціалістів. Тому нова карета «швидкої» стане незамінним помічником в роботі.

 

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Что такое зубчатые колеса и какие бывают зубчатые колеса?
Следующий Президент провів нараду у Кривому Розі |

Нет комментариев

Оставить комментарий