“Досить Москви на наших землях”: Зеленський запросив польських лідерів на кордон для вирішення зернової блокади


Президент України Володимир Зеленський запросив прем’єр-міністра та президента Республіки Польща, а також Єврокомісію прибути на переговори на кордоні для вирішення кризи навколо транзиту українського зерна.

Президент України Володимир Зеленський звернувся до прем’єр-міністра Польщі Дональда Туска і президента Анджея Дуди з пропозицією вирішити кризу з експортом українського зерна безпосередньо на кордоні.

Він сказав це свого часу заклики 21 лютого, який також був озвучений польською мовою.

«Хочу звернутися до всіх, хто пам’ятає повний зміст слова «солідарність». Слово, яке так сильно змінило на краще історію всієї нашої Європи. Так було. І багато в чому так воно і є. Але зараз ми також бачимо надмірну та несправедливу політизацію, «поза тим, де спільні досягнення можуть почати розвалюватися», – сказав Зеленський.

Президент зазначив, що доручив українському уряду найближчим часом, до 24 лютого, бути на кордоні з Україною та Польщею, щоб вирішити зернову блокаду.

“І я прошу пана Дональда (Дональда Туска – ред.), пана прем’єр-міністра, також приїхати на кордон. Анджей (Анджей Дуда – ред.), пане президенте, будь ласка, підтримайте цей діалог. Це національна безпека. Ми не можемо зволікати з цим. Найближчі дні дають нам шанс це зробити», – сказав глава країни.

Зеленський заявив, що також дійде до кордону з Польщею і очікує, що на місці переговорів буде присутній представник Єврокомісії.

«Я також готовий бути на кордоні з нашим урядом. І зараз я хочу звернутися до Єврокомісії: нам потрібно зберегти єдність у Європі. Це основний інтерес Європейського Союзу. Тому Україна звертається до Європейського Союзу. Комісії, щоб представник Європейської Комісії міг взяти участь у цій зустрічі. Досить Москви на наших землях. Досить непорозумінь», – сказав президент.

Нагадаємо, 21 лютого президент України Володимир Зеленський провів телемост із міністрами, військовими та силовиками, під час якого обговорив блокаду польського кордону та ситуацію на фронті. У цьому контексті він зазначив, що разом чиновники детально вивчили ситуацію та визначили подальші кроки. Президент пообіцяв, що ці кроки будуть зроблені дуже швидко.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський розповів, що буде, якщо США не погодять допомогу Україні
Следующий 21 лютого Зеленський ввів у штаб Баргілевича та Павлюка

Нет комментариев

Оставить комментарий