“Доведемо це до кінця”: Брежнєва залишили в Дніпрі без жодної “регалії”


Декомунізація міста триває.

Міська рада міста Дніпра позбавила колишнього генерального секретаря ЦК КПРС Леоніда Брежнєва звання “Почесний громадянин Дніпра”.

Про те, що повідомили Мер Дніпра Борис Філатов у своїй телеграмі.

«Леоніда Брежнєва позбавили звання «Почесний громадянин Дніпра». Бо ми також завершимо декомунізацію міста. Хто б що не казав», – йдеться у повідомленні.

Читайте найважливіші новини дня:

Що відомо про Леоніда Брежнєва

Леонід Брежнєв – Генеральний секретар ЦК КПРС, учасник Другої світової війни. Тричі Герой Радянського Союзу і двічі Герой Соціалістичної Праці. Зробив вагомий внесок у розвиток Дніпра.

У 1979 році отримав звання почесного громадянина Дніпра.

У травні 2023 року з’явився єдиний реєстр петицій в електронному вигляді Петиція з вимогою позбавити Леоніда Брежнєва звання «Почесний громадянин Дніпра». Вона не набрала необхідної кількості голосів.

Нагадаємов Україні триває декомунізація. Так, місто Червоноград Львівської області потрапило до переліку населених пунктів, назву яких запропонувала НКРЕКП. Напередодні завершилося електронне голосування мешканців щодо зміни назви Червонограда у Львівській області, яке тривало з 25 жовтня. Відтак, найбільшу підтримку отримала пропозиція щодо зміни назви міста Червоноград.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Нардеп Безугла опублікувала мем про Залужного і обурила Мережу - Україна
Следующий 20 грудня Зеленський провів телеміст із військовими

Нет комментариев

Оставить комментарий