Два патріоти кардинально змінять ситуацію


Росіяни атакували місце літнього відпочинку.

Президент Володимир Зеленський 19 травня відреагував на черговий обстріл у Харківській області, в результаті якого, за останніми даними, загинули п’ятеро людей, у тому числі вагітна жінка. Ворог він пішов на літні канікули в гміні Малоданилівська на Харківщині.

Він наголосив, що світ може зупинити російський терор – і для цього необхідно подолати відсутність політичної волі лідерів. Україні потрібні дві системи Patriot.

Ось про що він говорить він написав в Telegram.

«Насправді щогодини надходять нові повідомлення про російські терористи. Ракети, бомби, артилерія – єдине, що дозволяє Росії продовжувати агресію. Це можливість тероризувати наші міста та громади, вбивати простих людей. Тільки сьогодні і тільки в результаті одного з нападів на Харківщині постраждали 16 людей, п’ятеро загинули. Мої співчуття родині та друзям. Світ може зупинити російський терор – а для цього необхідно подолати відсутність політичної волі лідерів за те, що два «Петріоти» докорінно змінять ситуацію в інших наших містах і достатня підтримка наших воїнів на передовій. забезпечить їхню поразку проти російського терору», – наголосив глава держави.

як записані У МВС України на базі відпочинку на березі водосховища в Харківській області відбулися страйки. Наразі постраждали 16 осіб, серед них 8-річна дитина.

Серед постраждалих – поліцейський і фельдшер, які прийшли на допомогу людям і отримали поранення від другого удару.

До ліквідації наслідків обстрілу та надання допомоги постраждалим залучені підрозділи ДСНС та Нацполіції. На місці працюють психологи.

Нагадаємо вам про це Сьогодні вранці в Харкові прогриміли потужні вибухи.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський зазначив, що ситуація на фронті зараз одна з найскладніших
Следующий Зеленський про ситуацію на фронті - контролюємо всюди

Нет комментариев

Оставить комментарий