дві категорії студентів отримають відстрочку – ТСН, новини 1+1 – Україна


Вік і спеціальність учнів не мають значення.

IN Україна Дві категорії студентів матимуть відстрочку від призову. Йдеться зокрема про тих, хто навчається на денній або дуальній формі навчання за бюджетні кошти.

Про це під час телемарафону повідомив маршал Міноборони Дмитро Лазуткін.

«Один із критеріїв – люди, які вступають на бюджет на денну або дуальну форму навчання. І другий критерій – рівень освіти, який вони мають отримати, має бути вищим за той, який вони вже мають, тобто, якщо людина має ступінь бакалавра, вона повинна йти в магістратуру, щоб отримати відстрочку», – сказав Лазуткін.

За даними МОН, кількість осіб, які вступають на контрактне навчання у ВНЗ зріс більш ніж на 40% за останні роки, в основному за рахунок чоловіків мобілізаційного віку.

Нагадаємо:

16 липня буде останнім днем, коли всі чоловіки віком 18-60 років повинні будуть оновлювати свою особисту інформацію для військових цілей. Перш за все, йдеться про те, що вони мають надати актуальну адресу проживання, номери телефонів та електронну адресу.

Закон передбачав 60 днів для оновлення даних, але багато військовослужбовців скаржилися, що цього терміну недостатньо через черги в ЦКК та технічні проблеми в онлайн-додатках.

З цієї дати почнуть діяти покарання за порушення правил військового обліку та мобілізації: ТКС зможе штрафувати чоловіків мобілізаційного віку, а також жінок-лікарів, які також зобов’язані актуалізувати свої дані. Штраф становить 17-25,5 тис. грн.

Підприємство, яке порушує правила військового обліку працівників, може бути оштрафовано на суму від 34 000 до 59 500 злотих. гривні.

Якщо особа не сплатить штраф протягом 15 днів, можуть бути запущені інші механізми примусового стягнення – блокування банківських рахунків, арешт майна і навіть порушення кримінальної справи.

З 16 липня з’являється ще одна новинка – повістка, надіслана ЦСК рекомендованим листом, вважатиметься врученою навіть у разі відмови особи від її отримання або якщо на пошті вказано, що особа відсутня за адресою проживання.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Китайська армія прибула в Білорусь: знаєте – Україна
Следующий Зеленський і Трюдо обговорили посилення протиповітряної оборони України після атак Росії 8 липня

Нет комментариев

Оставить комментарий