експерт пояснив причину – новини 1+1 – Київ


Якщо в більшості регіонів відключення електроенергії тривають від 4 до 8 годин, то в Києві загалом світла не буде 9-12 годин на добу.

IN Київ та Київській області в Україні діятимуть жорсткі обмеження на постачання електроенергії. І найближчим часом ситуація не зміниться, тому що ця ситуація зі столичними розкладами пов’язана з великою кількістю критичної інфраструктури. В результаті звичайні споживачі в умовах дефіциту мають у своєму розпорядженні менше електроенергії.

Про це на брифінгу 3 грудня розповів директор Центру енергетичних досліджень Олександр Харченко.

Нагадаємо, якщо в більшості регіонів гарантовані відключення електроенергії за графіком становитимуть від 4 до 8 годин на добу, то в Києві при цілодобовому режимі світла не буде загалом 9-12 годин на добу. , в залежності від дня тижня.

Харченко пояснив, що у разі дефіциту електроенергії системний оператор Укренерго розподіляє всю наявну в країні електроенергію в регіони відповідно до прогнозів споживання. «Якщо у когось було 100 МВт в прогнозі, а залишилося 90 МВт, він отримав ліміт 90, у когось було 150 МВт – дали 130 МВт, тобто за процентним розподілом», – сказав Харченко.

Тоді всі регіони з обсягу виділеної Укренерго електроенергії включають критичну інфраструктуру. І інша справа – роздають іншим споживачам, особливо домашнім.

А Київ, як столиця, має найбільшу кількість критичної інфраструктури. Тому відсоток споживання критичної інфраструктури в Києві значно вищий, ніж по країні. – який ще регіон. Це реальність», – пояснив експерт.

Нагадаємо, у понеділок, 3 червня ц.р ліміти споживання електроенергії.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що за підтримки Китаю війна в Україні триватиме довше
Следующий Зеленський і президент Філіппін провели розмову 3 червня в Манілі – фото

Нет комментариев

Оставить комментарий