експерт розповів, що відбувається на лівому березі Херсонщини – ТСН, новини 1+1


Біля села Кринки тривають бої.

У Кринках у Херсонської областіде ЗСУ створили плацдарм ЗСУ, російська армія має шалені втрати.

Про це повідомив експерт Олександр Коваленко.

“Останнім часом неодноразово зустрічаю думку, що ті події, які відбуваються на лівому березі Херсонської області в районі Кринок, не варті зусиль і ресурсів, що витрачаються на них. Для початку, хочу зазначити, що нещодавно група військ “Дніпро”, що оперує на лівобережжі Херсонської області, яка вважалася однією з найменш боєздатних після “Оборона Криму”. Проте дуже швидко вона значно збільшила свій потенціал, перш за все, за рахунок кількісного приросту”, – пояснив він.

Про втрати ворога

“Крім того, останніми тижнями ми бачимо дуже багато відео у відкритих джерелах, присвячених вкрай успішній роботі наших дронів по російській техніці в районі Кринок. Танки та ББМ знищуються там у режимі нон-стоп. Однак роботу артилерії багато хто не бачить, а вона так ж важлива у ліквідації ворога. Наприклад, ліс, південніше Кринок, вже давно став великою квітучою могилою для підрозділів 810-го ОБр МП та 104 ДШД. Особливо для підрозділів 328 ДШП”, – сказав він.

Про логістику

“Лівий берег Херсонської області, здавалося б, має більш вигідне становище перед правим, адже тут немає повноводної річки, яка є перепоною для відступу, але є інший нюанс. Лівий берег Херсонщини має досить обмежену логістику. Повноцінних артерій, трас не так багато на лівобережжя, що забезпечує першу лінію, зосереджено дуже близько до самого узбережжя”, – додав він.

Раніше аналітики повідомили, що ЗСУ продовжують свої операції на лівому березі. Херсона на фоні повідомлень про складні умови в цьому районі.

Німецьке видання Welt повідомило, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний планує нове контрнаступ. Україна швидше за все збирає ресурси для нових операцій у 2024 році. Відправною точкою нових наступальних дій, на думку співрозмовника видання, може стати Херсонська областьОскільки Сили оборони зараз утримують плацдарм на лівому березі Дніпра, продовжуючи його розширювати. Звідти до “слабкого місця росіян”, Криму – лише 60 кілометрів.

Провідні новини:


Источник: ТСН.ua

Предыдущая Зеленський заявив, що процес переговорів України щодо вступу до ЄС буде непростим
Следующий У Маріуполі окупанти знищують головну катівню.

Нет комментариев

Оставить комментарий